Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT OFICJALNIE O PVR HD 7000 (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat oficjalnie poinformował o nowym dekoderze – PVR HD 7000. Odbiornik ten ma wbudowany dysk i jest wyposażony w funkcję ''nagrywasz, zatrzymujesz, cofasz''. Zapewnia odbiór kanałów w jakości HD, a po podłączeniu do Internetu umożliwia także dostęp do tysięcy bezpłatnych materiałów audiowizualnych największej polskiej telewizji internetowej ipla.

Urządzenie zostało wyprodukowane przez Cyfrowy Polsat. To pierwszy model produkcji platformy wyposażony w wewnętrzny twardy dysk.

Dzięki funkcji PVR (Personal Video Recorder) programy w formacie cyfrowym można nagrywać bezpośrednio na wbudowany w dekoderze PVR HD 7000 dysk twardy o pojemności 320 GB. To duża wygoda i komfort związany z prostotą obsługi i uniezależnieniem czasowym od godziny emisji programu. Dzięki funkcji nagrywania nie przegapimy teraz żadnego ulubionego programu emitowanego w środku dnia podczas naszego pobytu w pracy czy w późnych godzinach nocnych. Równie przydatna jest także opcja ''live pause'', która pozwoli nam zatrzymać na chwilę program nadawany na żywo, jeszcze raz obejrzeć spektakularną bramkę lub przewinąć mniej interesujące treści. Funkcja PVR pojawia się w dekoderze produkcji Cyfrowego Polsatu po raz pierwszy, do tej pory nagrywanie było możliwe tylko w dekoderach PVR Ready, po podłączeniu zewnętrznego dysku twardego do portu USB dekodera.

PVR HD 7000/ Foto: Materiały Prasowe


Co ważne, model PVR HD 7000 posiada wbudowane dwa cyfrowe tunery satelitarne, które sprawiają, że w tym samym momencie można nagrywać ulubiony program i równocześnie oglądać każdy z całej gamy dostępnych za pośrednictwem dekodera kanałów. Dekoder wyposażono w nowy, bardziej czuły pilot zapewniający użytkownikowi jeszcze większy komfort podczas sterowania urządzeniem. Intuicyjne menu z przyjaznym i nowoczesnym interfejsem graficznym zapewni natomiast płynne poruszanie się po ulubionych kanałach, telewizji internetowej ipla i poszczególnych funkcjach dekodera.

W przedniej części urządzenia znajduje się wejście USB oraz nowy oledowy wyświetlacz graficzny, który pokazuje numer i nazwę kanału. Dekoder posiada wysokowydajny procesor oraz wyjście HDMI. Umożliwia też korzystanie z funkcji ''blokada rodzicielska'', która pozwala dorosłym uzyskać kontrolę nad tym, jakie programy oglądają ich dzieci.

PVR HD 7000 jest dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu już za 49 zł z pakietami Premium i pakietem Familijny Max HD powiększonym o dodatkowe pakiety Film HD i Sport HD. Z pakietami podstawowymi obowiązuje dodatkowo miesięczna opłata za udostępnienie dekodera w wysokości 5-10 zł, w zależności od wybranego pakietu.

W całym zestawie dekodera PVR HD 7000 znajdują się:
* Dekoder PVR HD 7000
* Karta dostępu warunkowego
* Zasilacz sieciowy 230 V AC / 12 V DC, maksymalny prąd wyjściowy 4,2A lub 4,8A
* Nowy typ pilota zdalnego sterowania
* Dwie baterie typu AA (R6)
* Kabel HDMI®
* Instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną
#1 | karle2 dnia 03.06.13 14:38
A kiedy w APS u nas warmińsko- mazurskie nie uwidzisz Złość
#2 | Mentoris dnia 03.06.13 15:18
Jeszcze chwilkę poczekaj. Jutro, pojutrze będą.
#3 | mikun8 dnia 03.06.13 18:59
A KIEDY NOWY SOFT DO TEGO DEKODERA BO NAPEWNO ZNOWU COŚ NIE BĘDZIE DZIŁAŁO TAK JAK POWINNO Polewka
A KIEDY CP ZROBI LUB UDOSTĘPNI SOFT DO SAGEMÓW ESI-88 BO JUŻ ZAPOWIEDZIELI ŻE JEST ALE NADAL NIC ? NAPEWNO TAK GO INFORMATYCU CP SPIERD...:cenzorSmutekGDZIE IPLA ) ŻE BOJĄ SIĘ GO DALEJ UDOSTĘPNIAĆ ....Polewka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający