Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSCY SIATKARZE ROZPOCZYNAJĄ BÓJ W LIDZE ŚWIATOWEJDrukuj

Polsat Sport (HD)
Już jutro reprezentacja Polski rozpocznie rozgrywki w tegorocznej Lidze Światowej. Podopieczni Andrei Anastasiego już na samym początku drogi po obronę tytułu zmierzą się z Brazylią. Jest to rywal niezwykle trudny, ale do przejścia - przekonaliśmy się o tym w zeszłym roku. Transmisja w Polsacie Sport.


Wszyscy przeciwnicy, z którymi będziemy grać w grupie A, a więc oprócz Brazylii, także Francja, Stany Zjednoczone, Argentyna i Bułgaria, rozegrali znacznie więcej spotkań kontrolnych. Tak czy inaczej, musimy ufać szkoleniowcowi naszej drużyny Andrei Anastasiemu, który twierdzi, że zespół jest dobrze przygotowany do rozgrywek, studząc jednocześnie niektóre rozpalone głowy, zaliczające reprezentacje Polski do grona wielkich faworytów tegorocznej Ligi Światowej.

W zeszłym sezonie doskonałą dyspozycję i zwycięstwo w Lidze Światowej biało-czerwoni przypłacili słabym występem na igrzyskach. Mimo to w tym roku, w którym imprezą numer jeden powinny być mistrzostwa Europy, których wraz z Danią jesteśmy gospodarzami, także zapowiadają walkę o pełną pulę.

Tym razem ta sztuka może się udać, bo dystans czasowy między Final Six World League, a mistrzostwami Europy będzie znacznie dłuższy niż w roku ubiegłym między turniejem finałowym Ligi Światowej i igrzyskami. Trener Anastasi da więc w między czasie swoim podopiecznym czas na odpoczynek, a na mistrzostwa Europy zbuduje kolejny szczyt formy.

Polsat Sport/HD zaprasza:
Transmisja Polska-Brazylia w piątek od godziny 16:30 (studio). Mecz zaplanowano na godzinę 17:45
Transmisja z drugiego spotkania w niedzielę od 19:00 (studio), mecz o 20:15


Informuje: Polsat Sport
#1 | Prokop dnia 07.06.13 09:29
Zaczyna sięSzeroki uśmiech
Uwielbiam siatkówkę, także nie odpuszczę sobie tej przyjemności włączenia Polsatu Sport. Będzie się działo.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający