Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KIEDY NOWY SOFT DLA WSZYSTKICH DEKODERÓW SAGEMCOM? ABONENCI CZEKAJĄDrukuj

Cyfrowy Polsat
9 maja, czyli prawie miesiąc temu Cyfrowy Polsat wypuścił nowe oprogramowanie dla wybranych dekoderów Sagemcom ESI-88. Wydawałoby się, że tak jak w przypadku pozostałych dekoderów, operator szybko udostępni wszystkim nowy soft. Mija miesiąc, abonenci czekają i są zniecierpliwieni.


Nowy soft identyfikuje się jako 3.2.36/3.4.210 i wprowadza między innymi "Strefę Abonenta" oraz "Auto Eco Wyłączenie", poprawia również błędy związane z nagrywaniem audycji na dysk twardy. Jak wiemy, 9 maja CP udostępnił nowy soft dla dekoderów o numerach modułów od 1748856486 do 1775556213. Zgodnie z zapowiedziami rzecznika prasowego Cyfrowego Polsatu, Olgi Zomer "Nowe oprogramowanie będzie wdrażane partiami, tak abyśmy mieli pewność, że proces aktualizacji przebiega prawidłowo..." (więcej tutaj).

Niestety do dziś dnia Cyfrowy Polsat nie udostępnił wszystkim użytkownikom dekoderów nowego oprogramowania. Powód? Lakoniczne wypowiedzi możemy przeczytać na oficjalnym FanPage Cyfrowego Polsatu na Facebooku - "Nadal trwają prace" .

Do naszej redakcji napływają wyrazy niezadowolenia oraz rozczarowania postępowaniem Cyfrowego Polsatu, ponieważ nowy soft był przez wszystkich posiadających dekoder Sagemcom niezwykle wyczekiwany. Być może operator "testuje" nowe oprogramowanie na wybranych dekoderach by sprawdzić błędy.
#1 | mikun8 dnia 06.06.13 10:19
Będą testować wieczność a i tak wypuszczą z błędami CO Z IPLĄ !!! Szok po tym jak NC+ popełniło prawie samobójstwo ze swoją ofertą to Polsat mysil zapewne żę jest teraz panem całej sytuacji i co go tam ineresuje nowy soft do Sagemow ważne wypuszczanie nowych dekoderów ,podnoszenie opłat(oficjalnie nowe pakiety),ppv oraz nowa oferta MULTIMEDIALNY DOM na tym C.Polsat się skupia a to że wieloletni i wierni może głupi abonenci czekają na jakąś poprawę co ich to interesuje Smutek
#2 | AR HD dnia 06.06.13 10:22
@mikun8, niestety troche tak jest. Mam nadzieję, że to się zmieni i szybciutko wypuszczą soft dla wszystkich. Czemu jednak grupa musi sie męczyć z "czarnym ekranem" a druga nie .. ?
#3 | karle2 dnia 06.06.13 12:09
Ipla - chyba za słaby procesor jest może nie dać rady dlatego nie dodają

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający