Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KIBICE WALCZĄ O SIATKARZY W OTWARTYM POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już jutro polscy siatkarze rozegrają swój pierwszy mecz w Lidze Światowej. Przeciwnikiem będzie ekipa Brazylii - transmisja pojedynku w Polsacie Sport/HD. Fakt emisji spotkania w kanale kodowanym nie spodobał się kibicom, którzy zbierają właśnie podpisy pod petycją, w której chcą, aby pojedynki podopiecznych Andrei Anastasiego można było oglądać w otwartym Polsacie.

Na chwilę obecną zebrano już ponad 3,6 tys. podpisów. Poniżej prezentujemy treść petycji:
Chcemy meczów polskich siatkarzy w otwartym Polsacie! Niektórzy nie mają Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra! Mają PS News (Też nie ma transmisji) i Polsat główny. A każdy chce obejrzeć mecze naszych siatkarzy. Nawet jeśli masz programy kodowane to podpisz naszą petycje! Możesz dać spory prezent dla pozostałej części kibiców siatkówki. Liczymy, że nasza inicjatywa się powiedzie!

"Prosimy telewizję POLSAT o wyemitowanie meczów Polskiej reprezentacji siatkarzy w otwartm Polsacie lub na kanale Polsat Sport News. Wszyscy kibice z chęcia obejrzeliby swoich ulubieńców na zwykłym telewizorze, a nie na internecie. Trochę promocji i oglądalność będzie kilkumilionowa i wszyscy będą zadowoleni!"


Link do petycji: tutaj
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający