Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KLASYCZNE BAJKI W LIPCU NA POLSAT JIM JAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
Już w lipcu na Polsat JimJam premiera pełnometrażowych bajek animowanych. To kolekcja ponadczasowych, uroczych historii, które na długo zostaną w pamięci najmłodszych widzów. W lipcowe weekendy wyemitowane zostaną bajkowe klasyki: ''Anastasia'', ''Piękna i Bestia'', ''Camelot'' i ''Podróże Guliwera''.


Każda z bajek jest niezapomnianą przygodą nie tylko dzięki porywającej fabule i dopracowanej animacji, ale także dzięki muzyce znanych kompozytorów. Filmy animowane z tego cyklu to nie tylko znakomita rozrywka. To także nauka o podstawowych życiowych wartościach takich jak przyjaźń, uczciwość i tolerancja.

''Anastasia''/Foto: Materiały Prasowe


Cóż może być piękniejszego niż życie księżniczki w pełnym przepychu pałacu? Tak właśnie wygląda codzienność Anastazji zanim jej ojciec, Car Mikołaj, zostaje pozbawiony władzy przez złego Rasputina. Księżniczka wyrusza w wielką, ekscytującą przygodę, w trakcie której rozpoczyna całkiem nowe życie, a nawet… znajduje miłość!

Odpowiedź na pytanie, jak potoczą się losy tej uroczej bohaterki już w sobotę 7 lipca oraz w niedzielę 13 lipca o godzinie 10.00 i 17.00 w bajce ''Anastasia''.

W mrocznym, zapomnianym zamku mieszka egoistyczny i nieczuły książę. W wyniku zaklęcia zmienia się w prawdziwą Bestię! By odczarować urok, przed swoimi 21. urodzinami musi się zakochać, na dodatek z wzajemnością. Jego wybór pada na piękną Bellę – inteligentną i dobrą dziewczynę, która marzy o tym, by wyrwać się z małego miasteczka. Bajka ''Piękna i Bestia'' w sobotę 14 lipca oraz w niedzielę 20 lipca o godzinie 10.00 i 17.00 na Polsat JimJam.

Kolejnym filmem animowanym z cyklu będzie ''Camelot'', który zostanie wyemitowany w sobotę 21 lipca oraz w niedzielę 27 lipca o godzinie 10.00 i 17.00. Akcja bajki rozgrywa się w czasach legendarnego Króla Artura, czarodzieja Merlina i dzielnych rycerzy Okrągłego Stołu. Bajka zapewni wszystkim widzom magiczną i niezapomnianą podróż w czasie!

W sobotę 28 lipca o godzinie 10.00 i 17.00 zostanie zaprezentowany ostatni w tym miesiącu animowany film pełnometrażowy. Będą to ''Podróże Guliwera''. Ta nowa wersja bajki opowiada o życiu bardzo małych ludzi. Nagle w świat na wyspie Liliputów wkracza Guliwer, który trafia tam jako rozbitek. Sympatyczny wielkolud pomaga nowym znajomym pogodzić się z mieszkańcami sąsiedniej wyspy i docenić dzielące ich różnice.

Bajkowy cykl filmów pełnometrażowych w lipcowe soboty i niedziele o godzinie 10.00 i 17.00 na Polsat JimJam.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający