Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WRZEŚNIOWA GALA KSW 24 RÓWNIEŻ W SYSTEMIE PPVDrukuj

PPV CP
28 września br. w łódzkiej Atlas Arenie zostanie zorganizowana gala KSW 24 - Starcie Gigantów. Wystąpią na niej m.in: Marcin Różalski, Paweł Nastula i Mariusz Pudzianowski. Niestety, podobnie jak KSW 23, transmisja odbędzie się jedynie za pośrednictwem usługi PPV. Na chwilę obecną Cyfrowy Polsat nie poinformował, ile będzie kosztował dostęp do tego wydarzenia.

W dwóch walkach wieczoru zobaczymy polskich tytanów wagi ciężkiej. Mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula skrzyżuje rękawice z czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej Karolem Bedorfem, a stawką tego pojedynku będzie pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze ciężkiej. Na tej gali swoją jubileuszową, dziesiątą walkę w formule MMA stoczy również pięciokrotny Mistrz Świata Strongmanów Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

Ponadto na KSW24 zobaczymy jeszcze dwa inne pojedynki w wadze ciężkiej. Po niespełna rocznej przerwie powróci na ring "płocki barbarzyńca" Marcin Różalski, nie wiadomo jeszcze z kim się zmierzy, ale pewne jest to, że możemy liczyć na efektowną walkę w wykonaniu popularnego "Różala". Na tej samej gali będziemy mogli oglądać po raz kolejny triumfatora Amatorskiego Pucharu KSW Kamila Walusia, który skrzyżuje rękawice z brytyjskim strongmanem Oli Thompsonem.

Emocji podczas jesiennego wydarzenia na pewno nie zabraknie. Na ringu oprócz wspomnianych zawodników zobaczymy jeszcze numer dwa polskiego rankingu wagi półśredniej Borysa Mańkowskiego, a także najlepszego polskiego zawodnika wagi piórkowej Anzora Azhieva. W tej chwili nie wiadomo jeszcze z kim zmierzą się Mańkowski i Azhiev oraz kogo zobaczymy w siódmej walce karty głównej.

Począwszy od gali KSW24 - Starcie Gigantów po kolejne widowiska będziemy mogli systematycznie oglądać pojedynki dodatkowe tzw. undercard. We wrześniu na tej karcie znaleźli się Robert Radomski z Silesian Cage Club Katowice w walce z Rafałem Błachutą i Jakub Kowalewicz z PJ Promotion Group, który czeka na nazwisko rywala.

''Podobnie jak gala KSW23 i tym razem transmisja z gali będzie dostępna w systemie Pey-Per-View. Bilety na galę do nabycia od 27 maja na stronie www.ebilet.pl.'' - czytamy na oficjalnej stronie KSW.


Informuje: KSW
#1 | mikun8 dnia 12.06.13 12:40
Najlepiej jak by Polsat oprócz abonamentu wszystko co ciekawsze np: filmy zaczął nadawać w systemie PPV oraz niech pomyślą znowu o nowej pakietyzacji to będą mieli znowu okazję podnieść cenę .Nowa Super Oferta to MULTIMEDIALNY DOM dalsze szukanie jeleni ....a dlaczego się teraz CP nie chwali z wyniku PPV czyżby było chętnych nie licząc restauracji ,pubów itd ...siemka
#2 | Mentoris dnia 12.06.13 13:52
Chętnych widocznie jest sporo, skoro dalej robią to PPV. A filmy w systemie PPV są. Patrz polsatowski VOD.
#3 | PolsatBiznes dnia 12.06.13 20:48
Może Polsat Sport PPV zaraz utworzą co ?! Gdzieś mam takie transmisje... cenzura

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający