Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

1 MISTRZOSTWA POLSAT NEWS - DO BIEGU GOTOWI!Drukuj

Polsat News (HD)
Polsat News, jako jedyna telewizja w Polsce, od lat aktywnie wspiera masowe ogólnopolskie imprezy biegowe, m.in. Półmaraton Warszawski, Maraton Warszawski czy Maraton Poznański. Dlatego teraz stacja postanowiła jeszcze aktywniej wesprzeć rosnącą w siłę społeczność biegaczy i zarazić także widzów miłością do tego sportu. Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, odbędą się I Mistrzostwa Polsat News, które zapoczątkują akcję ''GOTOWI DO BIEGU!".

W ramach akcji kanał będzie cyklicznie wspierać imprezy związane z bieganiem w całym kraju.

I Mistrzostwa Polsat News – DO BIEGU GOTOWI! odbędą się w Sulejówku w ramach VI Biegu Marszałka. 10-kilometrowy bieg rozpocznie się o godzinie 10.00 na terenie Zespołu Szkół Licealnych (ZSL) przy ul. Paderewskiego 29. W biegu wezmą udział pracownicy Polsatu, Cyfrowego Polsatu oraz prezenterzy i prowadzący stacji Polsat News, m.in. Marek Kacprzak oraz Bartosz Kurek. Patronat honorowy nad VI Biegu Marszałka, w ramach którego odbędą się I Mistrzostwa Polsat News, objęli: Minister Obrony Narodowej, Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Miński oraz Burmistrz Miasta Sulejówek. Natomiast patronat medialny objął kanał informacyjny Polsat News.

I Mistrzostwa Polsat News – DO BIEGU GOTOWI! rozpoczynają cykliczną akcję Polsatu News, w ramach której stacja będzie wspierała imprezy związane z bieganiem w całym kraju. Wśród pracowników Telewizji Polsat od lat funkcjonuje silna drużyna biegaczy, która promuje bieganie jako zdrowy styl życia. Wśród prezenterów stacji jest wielu pasjonatów biegania, m.in. Marek Kacprzak, Paulina Sykut-Jeżyna czy Bartosz Kurek. Teraz, dzięki akcji "DO BIEGU GOTOWI!", kanał chce zachęcić także swoich widzów do uczestniczenia w imprezach biegowych w całej Polsce.

Obecnych oraz przyszłych fanów biegania kanał zaprasza do oglądania relacji z I Mistrzostw Polsat News oraz innych imprez biegowych tylko na antenie Polsat News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający