Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2 SEZON "BREAKING BAD" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
1 lipca br. Telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu jednego z najlepszych amerykańskich seriali ostatnich lat. "Breaking Bad" zdobył sześć nagród Emmy. Z tego aż trzy telewizyjne Oscary (w latach: 2008 – 2010) otrzymał odtwórca roli pierwszoplanowej, Bryan Cranston w kategorii: ''Najlepszy aktor w serialu dramatycznym''.

Pozbawiony charyzmy nauczyciel chemii staje się najbardziej poszukiwanym przestępcą w Nowym Meksyku. Walt/Heisenberg (Bryan Cranston) odkrył nową pasję po tym, jak dowiedział się, że umiera na raka. Ze zwykłego obywatela staje się kryminalistą, aby zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny, żony Skyler (Anna Gunn), która obecnie spodziewa się ich kolejnego dziecka, oraz 17-letniego syna, Waltera Jr. (R.J. Mitte), który cierpi na porażenie mózgowe. Walter wpada na genialny pomysł, by przestępczą działalność prowadzić w wędrownej wytwórni amfetaminy, dzięki czemu pozostanie nieuchwytny. Odtąd główny bohater prowadzi podwójne życie - przykładnego męża i ojca oraz przestępcy, który w samochodzie kempingowym, zaparkowanym gdzieś na pustyni, produkuje narkotyki.

Pomysłodawcą ''Breaking Bad'' jest Vince Gilligan, który wcześniej współtworzył światowy sukces ''Z Archiwum X'', uczestnicząc w jego produkcji. Jest też jednym z producentów wykonawczych tego serialu, obok Marka Johnsona, który z kolei zasłynął produkcją ''The Guardian'' (znanego z anteny Polsatu pod tytułem ''Obrońca”). Vince Gilligan reżyserował również pilota serialu ''Breaking Bad'' i był za to nominowany do nagrody Emmy 2008.

Premiera nowego sezonu serialu "Breaking Bad" już 1 lipca o godz. 00:45 na antenie Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający