Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RT DOC HD I RT HD OBECNE NA LIŚCIE CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wzbogacił listę swoich kanałów o kolejne 2 pozycje. Tym razem są to RT Doc HD oraz RT HD. Oba kanały HD są niekodowane na satelicie Eutelsat Hot Bird 13E.


RT Doc HD (Russia Today Documentary HD) zajmuje pozycję 297 (w miejscu wersji SD), natomiast RT HD (Russia Today HD) plasuje się na pozycji 222 (również w miejscu wersji SD).

RT/HD to światowej klasy projekt rosyjskiej agencji informacyjnej RIA-Novosti, uruchomiony pod nazwą Russia Today w 2005 roku. Kanał przedstawia najważniejsze wiadomości z polityki, kultury, sportu i biznesu, a także programy analityczne, dokumentalne i reportaże.

RT Doc/HD - kanał tematyczny Russia Today przedstawiający informacje o kulturze, historii, felietony, sylwetki znanych ludzi. Podstawą programową są własne produkcje.
#1 | mikun8 dnia 17.06.13 18:50
No to się CP postarał dodając kanały które i tak są dostępne szkoda że jeszcze CP nie dodał tych programów do nowego pakietu tylko wspaniałomyślnie do ogólnego dostępu Brawo,Smutek
#2 | Mentoris dnia 17.06.13 20:01
Do pakietu włączy je na pewno nc+.
#3 | Adam Okoniewski dnia 17.06.13 20:44
Wszyscy chcieli nowe kanały. To proszę ooo są nowe Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający