Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA WPROWADZA NOWY PAKIET DO OFERTYDrukuj

IPLA
Telewizja internetowa ipla wprowadza dziś do oferty nowy pakiet iplaNetTV, który umożliwia oglądanie online programów telewizyjnych na żywo. Ofertę pakietu wzbogaciły dodatkowo treści od Discovery, które są dostępne dla widzów zarówno jako kanał linearny, jak i w formie VOD.


IplaNetTV to propozycja kierowana do użytkowników, którzy cenią sobie dostęp do rozrywki i informacji, zarówno w domu - na komputerze lub Smart TV, jak i poza nim - dzięki wykorzystaniu urządzeń mobilnych.

IplaNetTV - grafika ilustrująca nowy pakiet


Pakiet iplaNetTV to 15 popularnych kanałów telewizyjnych online. Pakiet umożliwia oglądanie ulubionych programów telewizyjnych niezależnie od czasu i miejsca przebywania. Najnowsze informacje z kraju i ze świata zapewnią widzom kanały Polsat News, Polsat Biznes czy Superstacja. Wolne chwile wypełni rozrywką Kino Polska, Filmbox, Polsat Cafe czy Polsat Play, a także gratka dla melomanów - Kino Polska Muzyka. Miłośników podróży, programów przyrodniczych i naukowych ucieszy Discovery - dostępne zarówno jako kanał linearny, jak i w formie VOD. Właśnie w tej drugiej opcji Discovery zaoferowało użytkownikom iplaNetTV różnorodne serie dokumentalne z portfolio swoich kanałów, takie jak: ''Wojny gangów'', ''Seryjni mordercy'', ''10 przykazań mafii'', ''Prehistoryczna Ameryka'', ''Wszystko o mamutach'', ''Starcie bestii z epoki polodowcowej'' i inne. Oprócz kanałów wymienionych wyżej, nowy pakiet zawiera także: 4fun.tv, iTV, Rebel TV, Disco TV, TV Republika oraz DocuBox.

''Pakiet iplaNetTV to nowoczesna telewizja w domu i poza nim. Widzowie mają teraz możliwość oglądania kanałów linearnych w prosty i wygodny sposób w dowolnym miejscu, w którym jest Internet i na wybranym urządzeniu - laptopie, tablecie, smartfonie. Liczba użytkowników korzystających z telewizji poza domem rośnie, a iplaNetTV na pewno jest dla nich łakomym kąskiem'' - mówi Albert Szybiński, zastępca dyrektora marketingu ds. usług online w Cyfrowym Polsacie.

Nowy pakiet jest dostępny dla użytkowników strony www.ipla.tv, aplikacji na komputery z systemem Windows, urządzeń z systemami iOS i Android. W ciągu kilku dni pakiet będzie dostępny także dla telewizorów Smart TV – Samsung (2012, 2013), LG (2011, 2012, 2013) – oraz urządzeń Netia Player. Miesięczny dostęp do pakietu kosztuje 9,90 zł, a dla abonentów Cyfrowego Polsatu – 4,90 zł. Płatności dokonywać można kartą, przelewem lub wysyłając SMS.

Oferta skierowana jest do użytkowników tylko na terytorium Polski.
#1 | Prokop dnia 19.06.13 17:11
ipla.tv świetnie wyczuwa potrzeby swoich klientów. Cena za pakiet śmiesznie mała, a dostęp do kanałów i treści - ogromny. Ipla.tv ma zresztą pakiety na tyle różne, że można coś dopasować do siebie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający