Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT POWYŻEJ WAŻNEJ GRANICY NA GPWDrukuj

Cyfrowy Polsat
18 czerwca Cyfrowy Polsat przebił ważną granicę na GPW. Właśnie dzisiaj na zakończenie sesji w Warszawie za jedną akcję CP trzeba było zapłacić powyżej 20zł. Jest to znak dla inwestorów, że spółka ma się dobrze i warto w nią inwestować.


Na to czekali wszyscy. W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat przebił na Giełdzie Papierów Wartościowych bardzo ważną granicę. Jest to tzw. bariera psychologiczna, a jej przekroczenie to znak dla inwestorów jak i analityków, że Cyfrowy Polsat ma się dobrze. Przebicie bariery 20zł za akcję to również bardzo ważny punkt w odniesieniu do planowanych zmian na giełdzie. Jak wiemy w planach jest uruchomienie nowego indeksu pod nazwą WIG30, który ma gromadzić 30 największych i najbardziej płynnych finansowo spółek. Ma on zastąpić WIG20. Cyfrowy Polsat jest wymieniany wśród spółek, które oprócz dotychczasowych blue chips, mogą dołączyć do WIG30. Wycena CP na zakończenie sesji, czyli na godz. 17:00 to 20zł 12gr. Kurs poszybował w górę o 2,44%.
#1 | Prokop dnia 19.06.13 17:07
To ewidentnie świadczy o tym, że CP ma się dobrze, a nawet lepiej. Tv kwitnie, mobilna nie mniej, LTE wciąż pełen rozwoju.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający