Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIMBLEDON WKRACZA NA SPORTOWE ANTENY POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Przed nami Wimbledon, czyli jedno z największych wydarzeń dla tenisistów w całym roku. Na tej imprezie Polskę reprezentować będą między innymi: Agnieszka "Isia" Radwańska oraz Jerzy "Jerzyk" Janowicz. Transmisje od 24 czerwca na sportowych antenach Polsatu.


Największe szanse upatrujemy oczywiście w "Isi" oraz "Jerzyku", którzy dostarczyli już nam wielu emocji oraz wrażeń w poprzednich turniejach. Zarówno Agnieszka Radwańska jak i Jerzy Janowicz będą musieli wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Będą musieli również pozostawić pot, czasem łzy, a nawet krew na korcie by zwyciężyć. Turniej niestety nie wybacza błędów. Nie zapominamy także o innych tenisistach reprezentujących nasz kraj. Są to m.in. Łukasz Kubot, Urszula Radwańska, Michał Przysiężny. Każdy z nich może zrobić niespodziankę i awansować do finału.

Transmisje już od 24 czerwca na sportowych antenach Grupy Polsat. Dobrą informacją jest transmisja na żywo (np. 28 czerwca i najprawdopodobniej 29 czerwca) w ogólnodostępnym Polsacie Sport News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający