Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WIMBLEDON WKRACZA NA SPORTOWE ANTENY POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Przed nami Wimbledon, czyli jedno z największych wydarzeń dla tenisistów w całym roku. Na tej imprezie Polskę reprezentować będą między innymi: Agnieszka "Isia" Radwańska oraz Jerzy "Jerzyk" Janowicz. Transmisje od 24 czerwca na sportowych antenach Polsatu.


Największe szanse upatrujemy oczywiście w "Isi" oraz "Jerzyku", którzy dostarczyli już nam wielu emocji oraz wrażeń w poprzednich turniejach. Zarówno Agnieszka Radwańska jak i Jerzy Janowicz będą musieli wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Będą musieli również pozostawić pot, czasem łzy, a nawet krew na korcie by zwyciężyć. Turniej niestety nie wybacza błędów. Nie zapominamy także o innych tenisistach reprezentujących nasz kraj. Są to m.in. Łukasz Kubot, Urszula Radwańska, Michał Przysiężny. Każdy z nich może zrobić niespodziankę i awansować do finału.

Transmisje już od 24 czerwca na sportowych antenach Grupy Polsat. Dobrą informacją jest transmisja na żywo (np. 28 czerwca i najprawdopodobniej 29 czerwca) w ogólnodostępnym Polsacie Sport News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający