Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LOKALNA WERSJA SUNDANCE CHANNEL OD 1 LIPCADrukuj

Cyfrowy Polsat
AMC/Sundance Channel Global, międzynarodowy oddział AMC Networks (NASDAQ: AMCX), uruchomi oddzielny sygnał kanału Sundance Channel na rynku polskim. Sundance Channel Polska będzie dostępny na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C od 1 lipca jako całodobowy kanał linearny dostępny w wysokiej rozdzielczości.

Oferta kanału obejmuje różnorodne seriale, kultowe programy telewizyjne oraz wyróżnione nagrodami niezależne filmy fabularne i dokumentalne.

Za pomocą oddzielnego sygnału (feedu tj. dosyłu satelitarnego) Sundance Channel Polska wkrótce skieruje swoją ofertę do lokalnej widowni za pomocą emitowanych w języku polskim promosów oraz programów w wersji z lektorem. Do tej pory stacja była dostępna w ramach sygnału panregionalnego na Europę Wschodnią. Przejście do w pełni spolszczonej wersji kanału potrwa do początku 2014 roku.

''Polska jest ciągle jednym z najważniejszych rynków Sundance Channel na terenie Europy'' - powiedział Marco Frazier, VP Global Distribution, AMC/Sundance Channel Global. ''Bardzo nas cieszy, że możemy uruchomić oddzielny sygnał, który umożliwi nam oferowanie programów i materiałów promocyjnych skierowanych do lokalnej widowni. Te działania są wyrazem naszego długotrwałego zaangażowania w oferowanie wysokiej jakości niezależnych programów rozrywkowych widzom w Polsce.''

Sundance/Sundance HD znajduje się w ofercie Cyfrowego Polsatu. Wersja SD na pozycji 53, HD - 143 na liście kanałów.
#1 | mariusz26lat dnia 24.06.13 14:04
Czy to znaczy że na dekoderze echostar 717 będzie on odbierał w zwykłej jakości?
#2 | PN dnia 24.06.13 17:02
Niestety nie, posiadasz dekoder SD, a oba kanały nadawane są w MPEG-4. Aby je odbierać musisz posiadać odbiornik HD.
#3 | Adam Okoniewski dnia 28.06.13 09:57
Właśnie troszkę to dziwne. Kanał SD to powinien być umieszczony na takim transponderze by abonenci posiadający np dekoder SD też mogli oglądać ten kanał. Ale jak jest na tp MPEG-4 to już inna kolej rzeczy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający