Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: KOLEJNA WALKA GŁAŻEWSKIEGO. STAWKĄ PAS WBO EUROPEANDrukuj

Polsat Sport (HD)
Przed nami walka, na którą wszyscy czekali. Paweł Głażewski już 29 czerwca skrzyżuje rękawice z Hadillahem Mohoumadim, Polak zapowiada bitwę do końca. Jego rywal też nie będzie chciał oddać pola walki. Transmisja pojedynku w Polsacie Sport.


Głażewski większość przygotowań spędził w swoim rodzinnym mieście Białymstoku, jednak na parę tygodni pojechał również do Dzierżoniowa, gdzie pod okiem Piotra Wilczewskiego pracował nad techniką. Początkowo „Głaz” miał walczyć z Mehdim Amarem, jednak z powodu kontuzji Francuza, promotor Polaka musiał mu znaleźć nowego rywala i ostatecznie Głażewski zmierzy się z Hadillahem Mohoumadim.

"Ja ze względu na swoje warunki fizyczne na pewno będę dążył do półdystansu i z pewnością będę, w pewnych momentach walki, musiał stanąć twardo na nogach i spróbować zepchnąć rywala do obrony, co na pewno nie będzie łatwe. Będę próbował narzucić mu swoje warunki i powstrzymać jego furiackie ataki" - mówi Głażewski.

Transmisja gali z udziałem Głażewskiego w sobotę planowo od 19:40 w Polsacie Sport/HD, od 22:30 także w Polsacie Sport News.


Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający