Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYPOWIEDŹ RZECZNIK PLATFORMY NT. PROBLEMÓW Z DEKODERAMI SAGEMCOM ESI-88Drukuj

Cyfrowy Polsat
Do naszej redakcji przyszło sporo zgłoszeń od naszych czytelników w sprawie problemów z użytkowaniem dekodera Sagemcom ESI-88 po ostatniej aktualizacji oprogramowania. Postanowiliśmy więc zasięgnąć informacji u rzecznika platformy p. Olgi Zomer. Oto treść korespondencji:

Witam serdecznie.
Do naszej redakcji napływa sporo zgłoszeń związanych z dekoderami Sagemcom ESI-88.
Użytkownicy piszą, że po ostatniej aktualizacji oprogramowania pojawiły się kolejne błędy w sofcie. Przeglądałem fora w internecie, i wynika, że problem jest na skalę ogólnopolską.
Oto jakie problemy sprawiają te dekodery po ostatniej aktualizacji oprogramowania:
- Gdy dekoder zostanie przełączony na tryb czuwania to po nocy gdy chce się go włączyć pokazuje się napis "init", dekoder uruchamia się ok. 1 minuty, po czym na wszystkich kanałach pojawia się komunikat "brak sygnału". (jedyne wyjście to reset, czyli odłączenie na chwilę z prądu).
- Gdy dekoder jest przełączony w tryb czuwania to po krótkim czasie znika zegar na wyświetlaczu i pojawia się nazwa kanału: "16 Dla abonentow".
- Często się zdarza, że po przełączeniu dekodera w tryb głębokiego uśpienia nie da się go już uruchomić ( jedyne wyjście - wtyczka z prądu)
Dodam, że przywracanie dekodera do ustawień fabrycznych nie daje żadnej poprawy.
W związku z tym nasi czytelnicy proszą Panią o interwencje w tej sprawie, oraz pytają kiedy można się spodziewać poprawki tego oprogramowania aby te uciążliwe problemy zostały usunięte.


Panie Michale,
Bardzo dziękuję za informację o zdarzeniach technicznych związanych z naszymi dekoderami.

Wszystkie tego rodzaju uwagi są dla nas bardzo cenne, analizujemy je na bieżąco, a kolejne udoskonalenia lub zmiany staramy się wdrażać w ramach regularnie przeprowadzanych aktualizacji oprogramowania.

Pozdrowienia,
Olga Zomer
#1 | grzesiek90 dnia 27.06.11 23:37
No to się p. rzecznik popisała tą wypowiedziąSmutek CP kpi z abonentów i tyle.
#2 | kris51 dnia 28.06.11 15:59
Jeszcze jedna usterka oprogramowania dotycząca tworzenia list ulubionych kanałów.
Jeśli pod tą sama literą utworzymy listę kanałów TV a następnieSzok listę kanałów radiowych, to lista kanałów TV jest "rozwalana".

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający