Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

F1: GP WIELKIEJ BRYTANII W POLSACIE I POLSACIE SPORT EXTRADrukuj

Polsat (HD)
Przed nami kolejny wyścig F1. Tym razem zawodnicy staną na starcie w Wielkiej Brytanii na torze Silverstone. Kwalifikacje do wyścigu pewnie wygrał Lewis Hamilton, który wyruszy jutro jako pierwszy. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport Extra.


Brytyjski tor ma długość niespełna sześciu kilometrów. Składa się z osiemnastu zakrętów – dziesięciu prawo i ośmiu lewoskrętnych. Mimo przebudowy w 2010 roku Silverstone ma układ typowy, dla torów wyścigowych „starej szkoły”. Długie proste i szybkie zakręty są wymagające dla kierowców, ale jednocześnie dostarczają im wiele przyjemności z jazdy. Wydarzenia na torze dobrze prezentują się z perspektywy trybun, a w telewizji dzięki ciekawej realizacji, można wychwycić wiele „smaczków”, których nie widać na innych obiektach.

Kibice kochają Grand Prix Wielkiej Brytanii, bo nigdy nie wiadomo, co może się tu wydarzyć. Za sprawą kapryśnej angielskiej aury, na torze zawsze dzieje się sporo. Inżynierowie, mechanicy i kierowcy do ostatnich chwil spierają się, jaka strategia wyścigowa będzie najlepsza i które ogumienie należy wybrać w pierwszej kolejności.

Transmisja wyścigu o GP Wielkiej Brytanii w Polsacie i Polsacie Sport Extra 30 czerwca (niedziela) od 14:00 studio (Polsat) od 13:30, Polsat Sport Extra od 12:00.


Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający