Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT JIM JAM Z WŁASNYM SYGNAŁEM NA POLSKĘDrukuj

Polsat JimJam
Od 1 lipca Polsat JimJam, kanał należący do grupy Polsat i spółki Chello Zone, nadaje osobny sygnał na Polskę. Tym samym, w jego ofercie pojawią się wyjątkowe nowości programowe.


Zarówno sygnał, jak i playout są dystrybuowane przez Cyfrowy Polsat. Od dziś ramówka jest przygotowywana specjalnie na potrzeby polskiego rynku, a dzięki lokalizacji wszystkie proma i grafika są sygnowane marką Polsat JimJam.

''Decyzja o osobnym sygnale na Polskę jest podyktowana stałą ekspansją kanału JimJam (w Polsce znanej, jako Polsat JimJam) na całym świecie oraz dużą wagą, jaką przykładamy do tego rynku. W portfolio stacji znajduje się wiele kochanych przez dzieci na całym świecie produkcji, dlatego jesteśmy przekonani, że sygnał dla Polski sprawi, że stacja będzie jeszcze bardziej popularna wśród lokalnej widowni. Bierzemy pod uwagę potrzeby polskich widzów, obserwujemy na bieżąco preferencje widowni i zmieniamy dla niej ramówkę, tak, aby jak najlepiej odpowiadała lokalnym gustom i zainteresowaniom.'' – powiedziała Louise Cottrell, VP Affiliate Sales, Chello Zone.

Już teraz nadawca rozpoczął emisję klasycznych, pełnometrażowych bajek, w tym m.in. "Anastasię", "Piękną i Bestię", "Camelot" czy "Podróże Guliwera". W sierpniu z kolei zostanie zaprezentowany animowany serial dla najmłodszych dzieci "Clay Play", a we wrześniu kanał, jako pierwszy w Polsce, wyświetli program "What’s the big idea".

Polsat JimJam to telewizyjny kanał dziecięcy przeznaczony dla dzieci w wieku
przedszkolnym od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Polsat JimJam to
bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które zostały stworzone specjalnie po to, żeby wspomagać emocjonalny, intelektualny i społeczny rozwój dziecka. Polsat JimJam emituje programy, które dostarczają dziecku mnóstwo stymulującej zabawy. To kanał, z którym można się zaprzyjaźnić!

Kanał JimJam jest dostępny w ponad 60 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie w Afryce i w Azji w 13 różnych wersjach językowych i jest oglądany przez 14 milionów abonentów na całym świecie. Polsat JimJam wystartował w 2009 roku i jest efektem kooperacji Chello Zone i grupy Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający