Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NGC I CYFROWY POLSAT PO RAZ TRZECI NAGRADZAJĄ WYJĄTKOWE ZDJĘCIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 1 lipca do 25 sierpnia br. kanał National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat, zapraszają fanów fotografii do udziału w trzeciej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu National Geographic Channel i Cyfrowego Polsatu.


Po sukcesie pierwszych dwóch edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat startują z kolejną edycją zabawy dla amatorów fotografowania. Konkurs został zaplanowany na osiem tygodni. Prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: "Hobby", "Ruch i akcja", "Ludzie i ich historie" oraz "Ty i Twój pupil", za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na Cyfrowego Polsatu i w ramach profili facebookowych platformy oraz kanału.

Konkurs składa się w sumie z ośmiu etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodawać dowolną ilość zdjęć, ale do finalnej oceny Komisji trafi wyłącznie jedna fotografia danego autora. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających obie aplikacje konkursowe. W każdym z etapów nagrodzonych zostanie po trzech uczestników. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w ścisłym finale.

Dla dwudziestu czterech szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano atrakcyjne nagrody etapowe (m.in. ramki elektroniczne, bony zakupowe do salonów Empik, zestawy gadżetów od partnerów). Głównym trzem finalistom konkursu zostaną przyznane cenne nagrody, w tym profesjonalny aparat fotograficzny lustrzanka cyfrowa, kamera cyfrowa, aparat cyfrowy, zarówno oni jak i pozostałych dziewięciu laureatów ścisłego finału wyróżnionych zostanie publikacją zdjęć ich autorstwa w kalendarzu – National Geographic Channel oraz Cyfrowego Polsatu na 2014 r.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą National Geographic Channel na pozycji 72., a jego wersję HD na miejscu 124. na liście kanałów platformy.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający