Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HISTORYCZNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI KANAŁÓW SPORTOWYCH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych przyciągnęły do telewizji Polsat Sport rekordowo dużo widzów. Wczoraj tym wydarzeniem był ćwierćfinałowy bój Agnieszki Radwańskiej z Chinką Na Li. Wspaniałe zwycięstwo naszej tenisistki dało stacji Polsat Sport oglądalność na poziomie ponad 4% w najważniejszej grupie wiekowej od 16 do 49 lat.


Dzięki temu wynikowi Polsat Sport był wczoraj najchętniej oglądaną stacją tematyczną. Wyprzedziły ją tylko ogólnopolskie kanały otwarte.

Ogladąlność kanałów sportowych Polsatu na tle konkurencji/Foto: Polsatsport.pl


Wczorajszy wynik, choć historyczny, był do przewidzenia. Także bowiem przez cały czerwiec oglądalność Polsatu Sport stała na rekordowo wysokim poziomie, który zapewnił stacji pozycję najchętniej oglądanego kanału tematycznego w ubiegłym miesiącu. Trzeba dodać, że sportowe kanały Polsatu zdominowały pierwszą piątkę czerwcowego zestawienia. Na trzecim miejscu uplasowała się stacja Polsat Sport News a na czwartym Polsat Sport Extra.

Taki poziom oglądalności zapewniły kanałowi transmisje najważniejszych i najciekawszych wydarzeń sportowych ostatnich tygodni. Była to przede wszystkim siatkówka. Wielką popularnością cieszyły się wszystkie mecze Polaków w Lidze Światowej, ale wszelkie rekordy pobił mecz Polska - Argentyna. Ogromną widownię zgromadziły też zmagania Vive Targów Kielce w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych, mecze polskich tenisistów na Wimbledonie oraz spotkania piłkarskiej kadry.

Przed nami kolejne mecze siatkarskiej Ligi Światowej i spotkania Polaków na Wimbledonie. Lipiec może być ponownie miesiącem rekordowym.


Informuje: Polsat Sport za Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający