Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TRWA UDANA PASSA POLSATU SPORT - PONAD MILION WIDZÓW JANOWICZADrukuj

Polsat Sport (HD)
Ponad milion widzów średnio śledziło w Polsacie Sport wczorajszy mecz Jerzego Janowicza i Łukasza Kubota w ćwierćfinale turnieju na kortach Wimbledonu. Był to jeden z najlepszych wyników Polsatu Sport w historii.


Podczas polskiego ćwierćfinału Wimbledonu Polsat Sport był liderem oglądalności w grupie komercyjnej - 17,97%. W grupie 4+ z wynikiem 13,24% kanał plasował się na drugim miejscu. Wyprzedziła go tylko główna antena Telewizji Polsat.

Dziś kibiców polskiego tenisa czekają kolejne emocje. Polsat Sport pokaże półfinałowy mecz Agnieszki Radwańskiej z Sabine Lisicki. To spotkanie poprzedzi transmisja starcia Marion Bartoli z Kirsten Flipkens. Początek transmisji o godzinie 14.00.

Od 12.30 w Polsacie Sport Extra relacje z innych kortów Wimbledonu. W akcji między innymi Marcin Matkowski, który w parze z Czeszką Kvetą Peschke gra w ćwierćfinale miksta.


Informuje: Polsat Sport za Nielsen Audience Measurement
#1 | AR HD dnia 04.07.13 21:02
Polsat Sport coraz lepiej Uśmiech Takie wyniki Brawo Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający