Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY PROGRAM IBISZA "BEZPIECZNE WAKACJE Z PLUSEM" W POLSACIE I PN (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Już w najbliższą sobotę 6 lipca, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News, ruszy cykl edukacyjny ''Bezpieczne wakacje'' przygotowany we współpracy z operatorem sieci Plus oraz służbami ratownictwa wodnego i górskiego. Programy poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Marek Horczyczak.

Zasady udzielania pierwszej pomocy, pokazy ratownictwa, a także wiele cennych wskazówek na temat bezpiecznego zachowania w czasie wakacji - to wszystko zobaczymy w cyklu ''Bezpieczne wakacje''.

''Bardzo się cieszę, że mogę wrócić do formuły prowadzenia programów na żywo. Tym razem wspólnie z operatorem sieci Plus, Telewizją Polsat oraz Polsatem News odwiedzę zarówno najpiękniejsze miejsca w Polsce, jak i te, w których tego lata dużo się dzieje. Odwiedzę Sopot i Kraków, Mikołajki i Solinę, Giżycko i Wrocław, Zakopane i Hel. A to wszystko po to, aby przybliżyć widzom kwestie bezpieczeństwa. Podpowiem jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje. Będę m.in. rozmawiać z ratownikami, wspólnie pokażemy jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia oraz jak tych zagrożeń unikać'' – powiedział Krzysztof Ibisz.

''Bezpieczne wakacje z Plusem''/Foto: Plus


W każdy kolejny weekend lipca i sierpnia, ekipa telewizyjna odwiedzi takie miejsca w Polsce, jak: Krynica Zdrój, Wierchomla, Ustka, Międzyzdroje, Jura Krakowsko-Częstochowska, Świnoujście, Szczecin, Giżycko, Suwałki, Gdynia, Dębki, Trójmiasto, Zakopane. W programach pojawią się eksperci, z którymi prowadzący będą rozmawiać m.in. na temat zasad bezpieczeństwa nad wodą czy w górach. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć pokazy ratownictwa, zobaczyć największe żaglowce podczas regat The Tall Ships Races 2013, czy zapoznać się ze specyfiką pracy służb ratowniczych.

''Bezpieczne wakacje'' to krótkie wejścia na antenę, które będą emitowane w okresie wakacyjnym, w soboty i niedziele, między godz. 6.50 a 12.00, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News. Łączenia telewizyjne realizowane będą z wykorzystaniem mobilnego Internetu LTE.


''Bezpieczne wakacje'' zainauguruje Plus Stunt Grand Prix 2013, czyli zawody motocyklowe, które odbędą się 6 i 7 lipca w Bydgoszczy. W programie imprezy m.in. pokazy jazdy na skuterach i quadach, a także zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się tymi pojazdami.

Projekt realizowany jest przez operatora sieci Plus oraz Telewizję Polsat i Polsat News we współpracy ze służbami ratowniczymi WOPR, MOPR, TOPR i GOPR.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający