Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁY WIMBLEDONU TAKŻE W IPLADrukuj

IPLA
Już dziś i w weekend czekają nas wielkie emocje – półfinały i finały prestiżowego turnieju Wimbledon. Spotkania na korcie najlepszych tenisistów na świecie można oglądać na żywo w jakości HD w telewizji internetowej ipla. Dziś ważny mecz o finał między młodym polskim tenisistą – Jerzym Janowiczem a Szkotem Andy Murrayem.


Ipla umożliwia oglądanie wszystkich transmisji z turnieju w Wimbledonie w ramach pakietu iplaSPORT, ale także poprzez wykupienie jednorazowego dostępu do wybranych meczów. Dziś o finał walczy Polak – Jerzy Janowicz, który awansując tak wysoko w wielkoszlemowym turnieju, osiągnął to, czego nie udało się dotąd żadnemu polskiemu tenisiście. W jutrzejszym finale kobiet zagrają: Niemka Sabine Lisicki, która wygrała wczoraj półfinałowy mecz z Agnieszką Radwańską - i Francuska Marion Bartoli.

Pakiet iplaSPORT umożliwia oglądanie bez ograniczeń i w jakości HD nie tylko relacji z Wimbledonu, ale także ATP Series i innych wielkich wydarzeń sportowych, dzięki kanałom: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport, Eurosport 2 oraz FightBox (wersja angielska) dostępnym na żywo za pośrednictwem Internetu.

Cena pakietu iplaSport na 30 dni to 19,90 zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 14,90 zł, na 90 dni – 39,90zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 29,90 zł. Dostęp do pojedynczych meczów można wykupić w cenie 4,90 zł. Transmisje są dostępne dla użytkowników na terytorium Polski.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający