Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYSOKA WIDOWNIA PÓŁFINAŁU RADWAŃSKA - LISICKI W PSDrukuj

Polsat Sport (HD)
Kolejny świetny wynik Polsatu Sport podczas tegorocznego Wimbledonu. Wczorajszy półfinałowy pojedynek Agnieszki Radwańskiej z Sabine Lisicki oglądało średnio 958 tys. widzów. Polsat Sport podczas wczorajszego półfinału w singlu pań był liderem oglądalności w grupie komercyjnej osiągając wynik 18,13%.


W grupie 4+ Polsat Sport miał 14,14% i to mimo o połowę mniejszego zasięgu nadawania względem stacji ogólnopolskich. (dane Nielsen Audience Measurement).

W trzecim decydującym secie, w którym Agnieszka Radwańska uległa Sabine Lisicki 1:2 (4:6, 6:2, 7:9) przed telewizorami było ponad 1 430 tys. widzów.

Mecze finałowe singla mężczyzn i kobiet Wimbledonu w sobotę i niedzielę o 15.00 na antenie Polsatu Sport, Polsatu Sport HD i telewizji internetowej ipla. Jeżeli do finału awansuje Jerzy Janowicz, mecz pokaże również główna antena Telewizji Polsat.


Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający