Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT BIJE KOLEJNY REKORD - PRAWIE 2 MILIONY WIDZÓW MECZU JANOWICZADrukuj

Polsat Sport (HD)
Prawie dwa miliony osób oglądały w Polsacie Sport końcówkę półfinałowego pojedynku Jerzego Janowicza z Andy Murrayem na kortach Wimbledonu. To najwyższy wynik w historii stacji.Piątkowy półfinał miał średnią oglądalność na poziome 1 mln 389 tys. Taka widownia to kolejne rekordowe osiągnięcie Polsatu Sport. Poprzednie także związane były z występami Polaków na Wimbledonie.

Przełożyło się to również na kolejny rekord stacji. W piątek oglądało ją średnio ponad 416 tysięcy widzów. Oznacza to że Polsat Sport był jednym z najchętniej oglądanych programów w Polsce.

Wcześniej świetny wynik Polsat Sport zanotował też m.in. podczas półfinałowego pojedynku Agnieszki Radwańskiej z Sabine Lisicki, który oglądało średnio 958 tys. widzów. Podczas tego meczu Polsat Sport był liderem oglądalności w grupie komercyjnej osiągając wynik 18,13%. W trzecim secie przed telewizorami było ponad 1 430 tys. widzów.

Z kolei "polski" mecz na Wimbledonie Janowicz - Kubot śledziło w Polsacie Sport średnio ponad milion widzów. W grupie komercyjnej był liderem oglądalności - 17,97%. W grupie 4+ z wynikiem 13,24% plasował się na drugim miejscu. Wyprzedziła go tylko główna antena Telewizji Polsat.


Informuje: Polsat Sport/ Dane: Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający