Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWE PAKIETY INTERNETOWE W ROAMINGU DLA KLIENTÓW PLUSADrukuj

Plus
Już od 19 gr za 1 MB można swobodnie korzystać z Facebooka, sprawdzać pogodę czy przeczytać wiadomości na portalach internetowych będąc na urlopie w krajach Unii Europejskiej. Od wtorku 9 lipca Plus wprowadza nową ofertę znacznie większych pakietów internetowych w roamingu za dużo niższą cenę.


Nowe pakiety zawierają aż do siedmiu razy większą liczbę MB, a cena za 1 MB spadła nawet o 77%. Pakiety przeznaczone są do korzystania z internetu w telefonie, na komputerze lub tablecie w sieciach partnerów roamingowych Plusa na terenie Unii Europejskiej oraz krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein). Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający umowy w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Internet.

Klientom wyjeżdzający na jedno-, dwutygodniowy urlop, chcącym od czasu do czasu przeglądać strony, sprawdzać pocztę czy korzystać z Facebooka polecamy pakiety o średnich wielkościach: 50 i 100 MB, natomiast tym, którzy za granicą zamierzają intensywniej korzystać z internetu duże pakiety 500 MB, a nawet 1 GB.

Pakiety można aktywować:
* wysyłając odpowiedniej treści SMS na numer 2601,
* poprzez stronę www.online.plus.pl,
* dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 (z telefonu w sieci Plus) lub 601102601 (z dowolnego telefonu).

Więcej informacji na www.plus.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający