Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AXN NOW I SUPERPRODUKCJA "HANNIBAL" DOSTĘPNE W IPLADrukuj

IPLA
Od 9 lipca br. najnowszy serwis SPT Networks - AXN Now - jest dostępny w nowym pakiecie iplaPREMIUM największej polskiej telewizji internetowej ipla. Ipla to pierwsza platforma VOD, która umożliwia dziś użytkownikom obejrzenie bijącego rekordy popularności serialu ''Hannibal'', a także innych tytułów od AXN, m.in. ''Sanctuary'', ''Hunt to Kill'', ''Recoil'', ''Freerunner'', ''Total Eclipse''.

W nowym pakiecie iplaPREMIUM, który zastąpił dotychczasowy iplaFILM, użytkownicy znajdą setki tytułów filmowych, m.in. od Kino Świat, SPI, Galapagos, Best Film, Epelpol i wielu innych, serialowe produkcje od SPI International, m.in. "Trawka", "Pięć dni do północy", "Cesarstwo", "Crusoe" i treści od AXN w ramach serwisu AXN Now, w tym popularny serial "Hannibal".

''Udostępnienie treści od telewizji AXN to kolejne w ostatnim czasie ważne wzbogacenie oferty IPLA o popularne na świecie materiały oczekiwane przez polskich widzów. Cieszymy się, że po nawiązaniu współpracy z NBCUniversal, Discovery Communications, Warner Bros, Disney’em, FilmBoxem, Gutek Film czy Galapagos, w kolejnym kroku, jako pierwszym w Polsce, udało nam się zaproponować użytkownikom IPLA serial Hannibal i inne atrakcyjne seriale i programy AXN'' – mówi Beata Białkowska, dyrektor marketingu w Cyfrowym Polsacie S.A.


Grafika ilustrująca nowe treści w ipla


AXN Now w pakiecie iplaPREMIUM umożliwia korzystanie z wyselekcjonowanych treści bogatej biblioteki seriali i filmów AXN. Użytkownicy iplaPREMIUM uzyskają legalny dostęp do światowych produkcji, często mających premierę w AXN Now przed lub równolegle z emisją telewizyjną. Założeniem AXN Now jest dostarczenie użytkownikom unikalnego doświadczenia, jakim jest konsumpcja najlepszych treści wideo, gdziekolwiek i kiedykolwiek sobie tego życzą.

Z nowego pakietu iplaPREMIUM mogą skorzystać użytkownicy strony www.ipla.tv, aplikacji ipla dla Windows oraz na telewizory z dostępem do Internetu (Samsung, LG, Panasonic, Philips) i Blu-ray (LG). Dostęp można wykupić na 2 okresy: 30 dni za 19,90 zł lub 90 dni za 39,90 zł. W specjalnych cenach pakiety są dostępne dla abonentów platformy Cyfrowy Polsat – na 30 dni za 14,90 zł, a na 90 – za 29,90 zł. Wybrane materiały z oferty AXN Now można zamówić pojedynczo w cenie 4,90 zł lub 4 zł (dla abonentów Cyfrowego Polsatu). Nowy pakiet jest dostępny tylko dla użytkowników na terytorium Polski.

Wśród wielu godzin materiałów z biblioteki AXN, dodawanych co miesiąc, są takie pozycje, jak ''Sanctuary", "Hunt to Kill", "Recoil", "Freerunner" czy "Total Eclipse". Niewątpliwą gratką dla użytkowników usługi jest superprodukcja AXN, serial ''Hannibal''. ''Hannibal'', według scenariusza Bryana Fullera (znanego z produkcji ''Herosi'' oraz ''Gdzie pachną stokrotki''), sięga do początków znajomości błyskotliwego psychiatry, dr. Lectera oraz profilera kryminalnego FBI, Willa Grahama. W rolach głównych możemy zobaczyć Madsa Mikkelsena (''Polowanie'', ''Casino Royale'', ''Kochanek Królowej''), Hugh Dancy’ego (''Histeria'', ''Król Artur'', ''Helikopter w ogniu''), Laurence’a Fishburne’a (''Matrix'', ''CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas'') oraz Gillian Anderson (niezapomniana Scully z serialu ''Z archiwum X'').

Oprócz współpracy w modelu płatnym, wybrane materiały z biblioteki AXN, takie jak ''Cienie Calendy'', ''Droga milionerów'' czy ''Zaginiony świat'' można oglądać w ipla bezpłatnie, po obejrzeniu reklam.
#1 | Mentoris dnia 09.07.13 15:13
Bardzo dobrze, że IPLA się rozwija. Dzisiaj wykupiłem IPLA Premium i nie żałuję.
#2 | Prokop dnia 17.07.13 17:09
Ipla szalejeSzeroki uśmiech aż miło czytać takie newsy. AXN ma wiele dobrego do oglądania, a teraz także i ipla. Pakiet Premium staje się bardzo premium.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający