Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT BIJE REKORDY NA GPWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Kurs Cyfrowego Polsatu przebił dotychczasowy rekord na GPW. Na koniec dzisiejszej sesji, za jedną akcję spółki trzeba było zapłacić 21zł 12 gr., co ustaliło nowy sesyjny, a także historyczny rekord od początku notowań CP na Giełdzie Papierów Wartościowych.


Tak jak zapowiadaliśmy, akcje Cyfrowego Polsatu są kupowane, ponieważ spółka ma się dobrze. Przypominamy, że niedawno papiery CP przebiły próg 20zł. Ale to nie koniec, ponieważ dziś akcje operatora pobiły kolejny ważny rekord, ustalając cenę 21zł 12gr. i rosnąc o ponad 3,5%.

Według prognoz papiery wartościowe Cyfrowego Polsatu nadal mają drożeć. Jaki kurs mogą osiągnąć? Ostrożnie wspomina się o realizacji zysku przez kupujących, więc możliwy jest teraz niewielki spadek. Jednak mówi się, że kurs CP jeszcze w tym roku może przebić granicę 26 - 27zł za jedną akcję, co będzie niewątpliwym sukcesem.

Ponadto Analitycy UBS w raporcie z 8 lipca podnieśli cenę docelową dla akcji CP do 23zł z 18,5zł. Rekomendacja "kupuj" została podtrzymana.
#1 | Prokop dnia 17.07.13 17:06
Nieźle. Ten fakt tylko świadczy o tym, że CP ma się świetnie, rozwija się i każda gałąź swojej działalności, i rośnie w siłę nie tylko na giełdzie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający