Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: ''HAPPY HOURS'' NA WEEKENDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat po raz kolejny wprowadza promocję "Happy Hours", dzięki której osoby zainteresowane, mogą skorzystać ze specjalnych promocji, przygotowanych przez operatora. Oferta dotyczy zamówień online.


Na ten weekend operator zdecydował się na promocję wraz z pakietem Familijny Max HD + Film HD: "Multiroom HD za 0 zł/mies.! A do tego 109 kanałów i iplaMIX już za 59,90 zł/mies., na początek 3 miesiące bez opłat! Dodatkowo Pakiet Sport HD, HBO HD i HBO GO przez 3 miesiące w prezencie!"

Ofertę można znaleźć klikając tutaj.
Czas podstawowy umowy to 24 miesiące. Po okresie promocyjnym, klient może zatrzymać pakiet Sport HD, płacąc maksymalnie 69,90zł/mies., lub zrezygnować i pozostać z pakietem Familijny Max HD + Film HD za 59,90zł/mies.

Familijny Max HD + Film HD to pakiet 109 kanałów, w tym 23 w jakości HD. W ofercie kanałowej znajdują się takie "perełki" jak: FilmBox, FilmBox HD, Sundance SD/HD, Polsat Film HD, Universal SD/HD, TV Republika, TLC SD/HD, History SD/HD i wiele innych.
#1 | Prokop dnia 17.07.13 16:59
Hehe dobre. Wystarczy trochę przypilnować i można niezłą promocję upolować. W CP ceny są i tak przystępne, ale jak jest możliwość jeszcze zaoszczędzić to czemu nie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający