Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"CLAY PLAY" OD SIERPNIA W POLSAT JIM JAMDrukuj

Polsat JimJam
Już 1 sierpnia o godzinie 7:05 widzowie Polsat JimJam będą mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu dla najmłodszych "Clay Play". Bajka ma formę pobudzających wyobraźnię animacji, w których wykorzystano plastelinę i będzie idealną propozycją dla dwu- i trzylatków poznających rolę podstawowych w życiu człowieka przedmiotów.

Każdy odcinek serialu ''Clay Play'' prezentuje bajecznie kolorowe kawałki plasteliny przemieniające się w kształty, które dzieci mogą zaobserwować w swoim otoczeniu. Po barwnej krainie, pełnej przedmiotów i zwierząt wykonanych z rozciągliwej masy, oprowadza sympatyczna postać o imieniu Roldo. Dzieci z ciekawością będą obserwować poruszające się w rytm melodii wesołe kawałki plasteliny, z których stopniowo wyłaniać się będą najprzeróżniejsze obiekty! Czy maluchy zgadną, jaki obiekt lub istota będą motywem przewodnim odcinka?

W premierowym odcinku Roldo przekona się, że bez współpracy trudno jest czerpać radość z huśtania się na huśtawce, potocznie nazywanej przez dzieci ''konikiem''. Z pomocą przyjdą mu jednak trzy zaprzyjaźnione misie, które pokażą naszemu bohaterowi oraz dzieciom, jak należy bezpiecznie się bawić w zgodzie. W drugim odcinku z kolei Roldo odkryje, do czego służy traktor i w jaki sposób należy go prowadzić. W kolejnych spotkaniach z plastelinowym bohaterem szkraby poznają tak użyteczne przedmioty jak: miotła, pianino, kredki, wiaderko do piasku, czy odkurzacz. W plastelinowym świecie znajdzie się także miejsce na nawiązanie przyjaźni ze zwierzątkami – żabką oraz foką.

Serial ''Clay Play'' jest doskonałym przepisem na połączenie zabawy z edukacją
najmłodszych. Rodzice i opiekunowie będą mogli być spokojni o rozwój swoich dwu- i trzyletnich pociech, które oglądając serial, będą poznawać nowe kształty, kolory, a także rozwijać wyobraźnię. Dostarczona natomiast wiedza na temat zasad obowiązujących na placu zabaw, przyjaźni czy współpracy w grupie, z pewnością zaprocentuje na późniejszych etapach rozwoju dziecka.

Polsat JimJam zaprasza na serial ''Clay Play'' codziennie o godzinie 7:05. Powtórki porannego odcinka o godzinie 14:55 i 22:50.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający