Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ZE PAK: WSZCZĘCIE POSTĘPOWANIA WS. KONCESJI MINISTRA ŚRODOWISKADrukuj

ZE PAK
Zespół Elektrowni „Pątnów-Adamów-Konin” S.A.informuje, iż w dniu 15 lipca 2013 roku spółka powzięła wiadomość o wszczęciu postępowania w sprawie stwierdzenia nieważności koncesji Ministra Środowiska z dnia 6 lutego 2008 roku udzielonej przez MŚ na rzecz PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin S.A. („PAK KWB Konin”). Postępowanie zostało wszczęte na wniosek dwóch osób fizycznych.


W opinii PAK KWB Konin nie zachodzą żadne przesłanki do stwierdzenia nieważności koncesji Ministra Środowiska z dnia 6 lutego 2008 roku nr 2/2008, dotyczącej odkrywki Tomisławice. PAK KWB Konin S.A. zapozna się z dokumentami dotyczącymi powyższej sprawy i w przypadku uzyskania nowych istotnych informacji dotyczących przedmiotowego postępowania, spółka niezwłocznie przekaże takie informacje w formie osobnego raportu bieżącego.

Wszczęcie przedmiotowego postępowania nie pozbawia mocy prawnej obowiązującej koncesji Ministra Środowiska i nie wstrzymuje prac eksploatacyjnych oraz wydobywczych na odkrywce Tomisławice.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający