Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DWA OPLE DO TESTÓW W POLSACIEDrukuj

Polsat News (HD)
Opel przekazał dwie Ampery Telewizji Polsat. Przez najbliższe dziesięć miesięcy reporterzy Polsat News będą tymi autami docierać tam, gdzie akurat dzieje się coś ważnego.Ople Ampera – samochody elektryczne o zwiększonym zasięgu – przekazane na potrzeby Telewizji Polsat, jako wozy reporterskie Polsat News będą mogły dotrzeć w różne rejony Polski, gdzie dzieje się coś istotnego, a tym samym sprawdzić się zarówno w pracy, jak i w codziennym użytkowaniu.

Telewizja Polsat reprezentowana była przez Jerzego Sikorę, Szefa Sekretariatu Programowego Pionu Informacji i Publicystyki, Sekretarza Redakcji Polsat News, oraz Adama Nowe, Dyrektora Biura Zarządu i Kontroli Spółki.

"Wykorzystamy te samochody, aby dotrzeć wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i by móc na bieżąco informować o tym naszych widzów. Dodatkowo Ople Ampera pozwolą nam promować nowoczesne rozwiązania, które są wpisane w filozofię naszej działalności" - oznajmił Sikora.

Testy mają być przekazywane na profil Opla na portalu społecznościowym Facebook (profil tutaj).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający