Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SAGEMCOM ESI-88: NOWY SOFT DLA POZOSTAŁYCHDrukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił pozostałym abonentom posiadającym dekodery Sagemcom ESI-88, nowe oprogramowanie identyfikujące się jako 3.2.36.Nowy soft wprowadza nową funkcjonalność "Strefy Abonenta" i "Auto Eco Wyłączenie" - automatyczne wyłączanie dekodera, gdy przez 3 lub 6 godzin (w zależności od ustawień w Menu) nie był naciskany przycisk na pilocie. Dodatkowo, wprowadzono poprawki do: "czarnych nagrań", problemu podczas jednoczesnego nagrywania dwóch programów i oglądania, wyświetlania komunikatu "Zakodowany sygnał" na niektórych kanałach FTA i błędnych nazw nagrań.

Przypomnijmy, że oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".
#1 | mikun8 dnia 18.07.13 14:51
Wieczne czekanie na nowy soft i co ? WIELKIE NIC !!!
"Strefa Abonenta " tylko jest nic więcej nie można zobaczyć "więcej informacji na stronie itd. po co to komuś potrzebne takie badziewieZ przymrużeniem oka następna rzecz Auto Eco ... czy te dekodery pobierają prądu tak jak czajniki żeby wprowadzać "eco wyłączanie "NIECH POLSAT ZWRÓCI SIĘ DO INFORMATYKÓW SAGEMÓW ŻEBY ONI ZROBILI NOWY SOFT BO INFORMATYCY POLSATU NIE POWINNI SIĘ ZAJMOWAĆ NAWET WYMIANĄ BATERII W PILOTACH ....jeszcze nic dobrego nie zrobili (mój dekoder włączał się około 30 sek teraz ponad minutę tak poprawili !!!!!!!Smutek
#2 | Mentoris dnia 18.07.13 16:03
Nie stwierdzam nic takiego. Jak szybko się włączał, tak szybko się włącza. Natomiast Strefa abonenta, to jedno wielkie nieporozumienia.
#3 | denisx dnia 18.07.13 19:18
a gdzie internet poco to wejście lipa totalna jak niemożna korzystać z netu
#4 | Midrach dnia 21.07.13 15:27
Witam ..Nie zgodzę sie z przedmówcami ale obecny soft poprawił tu i ówdzie , np w moim przypadku nareszcie moge go wybudzić z hibernacji pilotem , anie wtyczka z gniazdka, poprawiona został sprawa z dźwiękiem tzw "echem", poprawiona został też sprawa dźwięku tzw czkawka, poprawiono też gubienie listy kanałów. Tak że nie mówcie, że nowe oprogramowanie nic nie wnosi . Co do strefy abonenta to fakt potrzebne to jak 5 koło u wozu

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający