Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WALKA ADAMKA NA ŻYWO W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Tomasz Adamek już 3 sierpnia po raz kolejny wejdzie do ringu. Jego zaplanowany wcześniej rywal Tony Grano, na dwa tygodnie przed galą w Connecticut doznał poważnej kontuzji. Ostatecznie ''Góral'' zmierzy się z Dominickiem Guinnem. Transmisja gali w Polsacie oraz Polsacie Sport.


Początkowo najbliższym rywalem Polaka miał być Tony Grano (20-3-1), jednak ten, z powodu kontuzji szyi, musiał wycofać się z pojedynku. Ostatecznie Adamek skrzyżuje rękawice z Dominickiem Guinnem. Amerykanin do ringu wychodził aż 44 razy. 34 walki wygrał, 9 przegrał, a jedno starcie zakończyło się remisem. W ostatnim pojedynku, który odbył się ponad rok temu, znokautował już w pierwszej rundzie Stacy’ego Fraziera.

W grudniu Adamek skończy 37 lat. Na koncie ma 50 pojedynków. Wygrał 48 z nich. Przegrał tylko dwa razy - w 2007 roku - jeszcze w wadze półciężkiej z Chadem Dawsonem na punkty. Dwa lata temu rozbił go Witalij Kliczko we Wrocławiu. Po tej porażce "Góral" w ciągu ośmiu miesięcy 2012 roku stoczył 4 pojedynki - pokonał Nagy Aguilerę, Eddiego Chambersa, Travisa Walkera oraz Steve'a Cunninghama.

Transmisja gali w Connecticut w nocy z 3 na 4 sierpnia w Polsacie i Polsacie Sport.


Informuje: Polsat Sport
#1 | AR HD dnia 19.07.13 17:44
Całe szczęście, że nie PPV Uśmiech
#2 | Prokop dnia 30.07.13 09:23
To będzie kolejne sportowe święto i oczywiście na Polsacie Sport całą gala a w otwartym wisienka na torcie czyli walka naszego Adamka.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający