Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY POLSATU Z KONCESJAMI. POLSAT ROMANS WYSTARTUJE PO WAKACJACH (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
W ostatnim tygodniu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się na uruchomienie obu kanałów Polsatu. Polsat Romans i Polsat Sport Weekend mają zapewnione miejsce na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat. Pierwszy z nich ma wystartować już 1 września - informuje press.pl


Nadawca nie ujawnia jednak kiedy ruszy z projektem pod nazwą Polsat Sport Weekend, można przypuszczać, że będzie to jeszcze w tym roku.

Polsat Romans ma emitować filmy i seriale dla kobiet. Z kolei Polsat Sport Weekend będzie uzupełnieniem oferty kanałów sportowych Polsatu. Obecnie są to Polsat Sport/HD, Polsat Sport Extra/HD i dostępny również w ramach naziemnej telewizji cyfrowej Polsat Sport News.


Aktualizacja:
Informację podawaną przez press.pl, potwierdziła nam Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu: "Tak, otrzymaliśmy koncesję na kanały Polsat Romans i Polsat Sport Weekend. Polsat Romans planujemy uruchomić 1 września. Na inne szczegóły jest jeszcze za wcześnie."


Informuje: press.pl
#7 | mati dnia 23.07.13 09:49
jak myslicie w jakich pakietach bedą te 2 kanały?Uśmiech?
#8 | AR HD dnia 23.07.13 11:30
@matik, pewnie zostaną dołączone do podstawowych pakietów. Na tę chwile nie wiadomo, czy od Mini HD Uśmiech
#9 | mati dnia 23.07.13 11:43
też tak mysle że do podstawowychUśmiech telewizja polsat w pakiecie mini ma sporą ilość swoich kanałów ostatnio to każdy kanał polsatu wędrował do mini HD tym razem też bym chciał aby chociaż polsat romans był dostępny niżej niż pakiet max HD waszym zdaniem jakie są szanse aby chociaż jeden z nich był conajmniej w mini HD?Uśmiech
#10 | AR HD dnia 23.07.13 11:47
Szasne są spore, że PR powędruje do Mini HD, gorzej z kanałem Polsat Sport Weekend.
#11 | mati dnia 23.07.13 11:54
no tak mi tylko chodziło o polsat romans fakt racja gorzej tym drugim a jak myslicie polsat sport weekend powedruje do pakietu max HD czy do pakietu sport HD waszym zdaniem?Uśmiech?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający