Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP Z KOLEJNYM REKORDEM NA GPW. ZE PAK RÓWNIEŻ MOCNO W GÓRĘDrukuj

Cyfrowy Polsat
Znakomita wiadomość dla tych, którzy mają w portfelach akcje Cyfrowego Polsatu. W dniu dzisiejszym spółka odnotowała kolejny mocny wzrost i zakończyła sesję bijąc ponownie rekord.Cyfrowy Polsat, czyli najdynamiczniej rozwijająca się spółka z sektora medialnego odnotowała dziś swój kolejny rekord. Na zakończenie sesji za jedną akcję trzeba było zapłacić 22zł 32gr., co jest kolejnym już rekordem na zakończenie sesji. Kurs wzrósł względem wczorajszego zamknięcia o 3,33%

O prognozach dotyczących Cyfrowego Polsatu informowaliśmy tutaj, według nich spółka ma szanse na kolejne wzrosty. Ważne jest to, by sytuacja na rynku reklamy się powoli poprawiała, a jest na to spora szansa.

Dziś również spółka ZE PAK podała wiadomość od Domu Maklerskiego ING, który podwyższył rekomendację dla spółki ze "sprzedaj" do "trzymaj". W efekcie akcje ZE PAK wzrosły o ponad 4%.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający