Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PAKIET FAMILIJNY HD POWRÓCIŁ NA STRONĘ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Klienci ponownie mogą zamawiać pakiet Familijny HD poprzez Internet. W dniu dzisiejszym na stronę internetową Cyfrowego Polsatu, w dziale z ofertą telewizyjną powrócił pakiet Familijny HD. Zaznaczmy, że na początku miesiąca pakiet ten zniknął ze strony operatora i był dostępny tylko w punktach APS oraz na Infolinii.


Jak informował wówczas Cyfrowy Polsat na portalu społecznościowym Facebook, pakiet cały czas był dostępny w ofercie, jednak można było go zamawiać w APS-ach i telefonicznie, jednak nie było możliwości zamawiania online.

Do redakcji cyfrowypolsatnews.pl jak i do samego operatora docierały wyrazy żalu i smutku spowodowane brakiem przejrzystej całościowej oferty Cyfrowego Polsatu na stronie internetowej.

W efekcie przy zamówieniu online pakietu Familijny HD klient otrzymuje sam pakiet jak i 22 kanały z pakietu Familijny Max HD za darmo na okres 3 miesięcy. Później można zostać z pakietem Familijny Max HD lub zmienić na docelowy Familijny HD za 39, 90zł. Pakiety można zmieniać w trakcie umowy. Do wyboru dekoder PVR HD 7000 za 49zł (opłata aktywacyjna). Czynsz za dekoder wynosi 5zł miesięcznie. Umowę można podpisać już na 15 miesięcy.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający