Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

RUSZA CASTING DLA INTERNAUTÓW DO NOWEGO SPOTU PLUSA (foto)Drukuj

Plus
Już dziś, 25 lipca, rusza casting do najnowszych spotów reklamowych Plusa. U boku Maćka Rocka zagra zwycięzca konkursu zamieszczonego na Facebooku. Od dziś do najbliższego wtorku (30 lipca), trwa pierwszy etap konkursu, którego szczegółowe zasady internauci odnajdą na facebookowym fanpage’u Plusa.

Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie oraz przesłać swoje zdjęcie. Spośród tych, którzy nadeślą odpowiedź zostanie wybrana grupa maksymalnie 70 osób, które dostaną zaproszenie na casting na aktora najnowszych spotów reklamowych Plusa, w których podobnie jak ostatnio zagra również Maciek Rock.


Maciek Rock/Foto: Polsat/Studio 69


Z grupy zaproszonej do castingu organizatorzy wybiorą trzy osoby, które przejdą do etapu finałowego. Ich krótkie castingowe filmiki znajdą się na Facebooku i to dzięki nim internauci będą mogli wyłonić ostatecznego zwycięzcę konkursu. Nie tylko zagra on u boku Maćka Rocka w nowej reklamie Plusa lecz otrzyma także dodatkową nagrodę w postaci ''szalonego dnia z Maćkiem Rockiem''. Fani Maćka i uczestnicy konkursowych zmagań będą mogli śledzić przebieg castingu na Facebooku i instagramie. Wszyscy głosujący na zwycięzcę konkursu mają szansę na wygranie nagrody w postaci nowoczesnego smartfona.

Za aplikację na Facebooka i działania w social media odpowiada agencja faceADDICTED, za realizację castingu i reklamy telewizyjnej z Maćkiem Rockiem i fanem marki Plus - agencja Young&Rubicam oraz dom produkcyjny TFP.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający