Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RIDER'S NIGHT W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Dzisiaj Telewizja Polsat pokaże koncert Rider's Night. Odbędzie się on w trzecim dniu Pikniku Country Mrągowo. W Polsacie zobaczymy część pierwszą zatytułowaną "Sen o Victorii" oraz część drugą "Wolność to zew".


Koncert Riders' Night odbędzie się w trzecim dniu Pikniku Country Mrągowo. Część pierwsza, "Sen o Victorii", poświęcony będzie grupie Dżem i ich największym przebojom. Zespół został założony w 1973 roku i od tamtego czasu bez przerwy zachwyca kolejne pokolenia polskich fanów. Gościem koncertu będzie Tomek Kowalski, zwycięzca 4. edycji programu "Tylko muzyka. Must be the music". Wokalista zaśpiewa cover jednej z piosenek zespołu Dżem. Transmisja od 22:55 w Polsacie.

Część druga "Wolność to zew", Amfiteatr w Mrągowie gościć będzie: zespół Wilki, Patrycję Markowską, Sebastiana Riedla & Cree oraz grupę Oddział Zamknięty. Usłyszymy więc najlepsze ciężkie rockowe brzmienia. Sebastian Riedel & Cree zagra przebój "Jestem tu dla Ciebie", który zwyciężył w konkursie Trendy 2013. W Polsacie od 23:55.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający