Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LE: III RUNDA KWALIFIKACJI. TRANSMISJE SPOTKAŃ W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Czwartek to dzień Ligi Europejskiej. W III rundzie Śląsk zagra z drużyną Clube Brugge, a Lech Poznań zmierzy się z Żalgirisem Wilno. Transmisje obu spotkań w Polsacie Sport.Dla obu polskich zespołów to szansa na przejście do ostatniej IV rundy eliminacji LE. Trzeba tylko wygrać, najlepiej przekonująco pierwszy mecz, a o rewanżu mysleć już spokojnie. Belgijski klub jest wyzwaniem dla Śląska Wrocław, ale wrocławniane wcale nie są bez szans.

Żalgiris Wilno to litewska drużyna, z którą zmierzy się Lech Poznań. Jak wiadomo dla Żalgirisu gra polski napastnik Kamil Biliński. Tu również polska drużyna nie jest skazana na porażkę.

Po ewentualnych zwycięstwach, w IV rundzie nasze drużyny czeka o wiele cięższy bój, tym razem już bezpośrednio o fazę grupową LE. Runda rewanżowa odbędzie się tydzień później. Transmisje ze spotkań rewanżowych 8 sierpnia również w Polsacie Sport.

Czwartkowy plan transmisji w Polsacie Sport/HD:
Godz. 17:45 - studio
Godz. 18:30 - mecz Żalgiris Wilno - Lech Poznań
Godz. 20:20 - studio
Godz. 20:45 - mecz Śląsk Wrocław - Club Brugge

Informuje: Polsat Sport / cyfrowypolsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający