Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: FIGHTKLUB NA WYŁĄCZNOŚĆ W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
1 sierpnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy FightKlub. Operator otrzymał wyłączność na dystrybucję satelitarną kanału w Polsce. FightKlub znajdzie się w pakiecie dodatkowym Sport HD. Nowy kanał będzie wprowadzony na miejsce stacji ESPN Classic Sport, która, decyzją nadawcy, z dniem 31 lipca 2013 r. zakończy nadawanie na rynku europejskim.


FightKlub zajmie miejsce ESPN Classic Sport na 17 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Jest nadawany w standardzie MPEG-4, a dostęp do niego będą mieli użytkownicy dekoderów HD posiadający pakiet dodatkowy Sport HD. Oferta kanału to przede wszystkim boks na najwyższym światowym poziomie, około stu premierowych gal rocznie, które w znacznej części są pokazywane na żywo, głośne imprezy bokserskie z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, popularne turnieje "The Prizefighter" oraz unikalne transmisje ważnych pojedynków polskich bokserów. FightKlub to także znakomite walki MMA i relacje na żywo z gal "Cage Warriors" - największej europejskiej federacji mieszanych sztuk walki, retransmisje z imprez amerykańskiej organizacji "King of The Cage" oraz "Fighting Spirit MMA". W ramówce kanału znajdują się także serie programów prezentujących najciekawsze archiwalne pojedynki minionych lat. Walki są komentowane przez gwiazdy w swoich dyscyplinach, m. in. Pawła Nastulę - mistrza olimpijskiego w judo i gwiazdę KSW - czy Alberta Sosnowskiego - byłego bokserskiego mistrza Europy w kick-boxingu i boksie, pretendenta do tytułu mistrza świata w "królewskiej" kategorii wagowej.

Pakiet Sport HD zawiera 10 najpopularniejszych kanałów sportowych, w tym 4 w jakości HD. Są to: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, FightKlub, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eurosport 2, TVP Sport, Extreme Sports Channel, FightBox i Orange Sport. Sport HD jest pakietem dodatkowym, dostępnym w zestawie razem z pakietem Familijnym Max HD w cenie 59,90 zł/mies.
#7 | PN dnia 30.07.13 15:05
@Adam dziś nie mają, a za np. miesiąc czy dwa dodadzą. CP jest nieobliczalny, co pokazuje po raz kolejny.
#8 | Adam Okoniewski dnia 30.07.13 15:07
By się tylko nie przeliczyli gdy Sportklub zgarnie ktoś inny i też na wyłączność.
#9 | michu07 dnia 30.07.13 19:38
na infolini twierdzą że to będzie Fightklub HD, jakaś pomysłka pewnie hahaSzeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający