Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PIŁKARSKI AUDI CUP 2013 NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
W środę i czwartek kanały sportowe Polsatu pokażą trzecią edycję Audi Cup. Gospodarzem tradycyjnie będzie Bayern Monachium, a wszystkie mecze rozegrane zostaną na na Alianz Arena w Monachium.


Pierwsza edycja Audi Cup odbyła się w 2009 roku, zorganizowana przez producenta samochodów Audi, który jest sponsorem klubu z Monachium. Pierwszy turniej wygrał Bayern pokonując w finale Manchester United po rzutach karnych 7:6, zaś ostatnie miejsce zajął AC Milan, który uległ Boca Juniors.

W roku 2011 Bayern uległ w finale FC Barcelona 0:2 (dwie bramki Thiago Alcantary), a trzecie miejsce zajął Internacional Porto Alegre. Ostatni znów był Milan.

Kolejna edycja turnieju zaczyna się dziś - decydujące o kolejności (i pokaźnych premiach) mecze w czwartek. W pierwszym dniu zmierzą się kolejno Manchester City z AC Milan oraz Bayern z Sao Paulo.

Dla uczestników to ważny sprawdzian w ramach przygotowań do kolejnego sezonu, w którym wszyscy mierzą w najwyższe cele. Bawarczycy w sparingu pokonali m.in. Barcelonę 2:0, ale zostali pokonani przez Borussię Dortmund w Superpucharze Niemiec 2:4. Teraz postarają się znów być niegościnni...

Audi Cup na sportowych antenach Polsatu:
W środę w Polsacie Sport spotkania Audi Cup w Monachium:
18.30: Manchester City - AC Milan
20.30: Bayern Monachium - FC Sao Paolo

W czwartek w Polsacie Sport Extra:
18.30: mecz o trzecie miejsce
20.30: spotkanie finałowe


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający