Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FIGHTKLUB ZAMIAST ESPN CLASSIC JUŻ NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATU (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu zameldował się FightKlub. Stacja znajduje się na pozycji 17 i w ofercie zastąpiła kanał ESPN Classic Sport, który, decyzją nadawcy, zakończył emisję na rynku europejskim.FightKlub nadaje w standardzie MPEG-4 (odbiór możliwy jedynie dla użytkowników dekoderów HD posiadających pakiet dodatkowy Sport HD) i dostępny jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie. Dodajmy, że FightKlub znalazł się w miejscu kanału testowego, który pojawił się na transponderze platformy w dniu 29 lipca (więcej na ten temat: tutaj). Obecnie operator nie planuje "otwartego okna" stacji.


FightKlub na liście Cyfrowego Polsatu/Foto z tel. komórkowego


Parametry FightKlubu:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).

Oferta FightKlubu to przede wszystkim boks na najwyższym światowym poziomie, około stu premierowych gal rocznie, które w znacznej części są pokazywane na żywo, głośne imprezy bokserskie z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, popularne turnieje "The Prizefighter" oraz unikalne transmisje ważnych pojedynków polskich bokserów. FightKlub to także walki MMA i relacje na żywo z gal "Cage Warriors", retransmisje z imprez amerykańskiej organizacji "King of The Cage" oraz "Fighting Spirit MMA".
#1 | Adam Okoniewski dnia 01.08.13 08:45
No i niestety brak Sportklubu Smutek
#2 | AR HD dnia 01.08.13 09:16
Nie doszli do porozumienia, a szkoda Uśmiech
#3 | mikun8 dnia 01.08.13 09:43
Całe szczęście że Polsat przyznał że część abonentów może rozwiązać umowy dla starych abonentów jest to jakieś rozwiązanie .Rozwiązać starą i zawrzeć nową a nie co chwila stosować jakieś aneksy do umów a póżniej nie można się z pewnych rzeczy wycofać bo to i tamto ,a tak nowa umowa i już człowiek wie dokładnie co i jak.Dlatego też Polsat zastosował manewr z niegwarantowanymi programami (nie wiem czy jest to do końca zgodne z prawem) może by się tą sprawą zainteresował prawnik) ........
#4 | Konrad89 dnia 01.08.13 11:23
Czyli kolejny kanał z cyklu powtórki 24h na dobę. W ESPN były przynajmniej powtórki piłki nożnej, a tu tylko bok I to jakieś trzeciorzędne walki bokserów o których nikt nigdy nie słyszał. Szkoda.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający