Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYSYP NOWOŚCI JESIENIĄ W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl jesienią na antenie Telewizji Polsat zobaczymy program "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu". To jednak tylko jedna pozycja z zapowiadanych nowości w ramówce."Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" - to pomysł firmy Rochstar, która na zlecenie Polsatu odpowiada za jego produkcje. "Program jest bardzo emocjonujący, niezwykle poruszający, a efekty szalenie zaskakujące" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew. Głównym zadaniem programu będzie nakłonienie społeczeństwa do odpowiedzialnego, zdrowego żywienia. Kamera będzie towarzyszyć ludziom, którzy pozbywać się będą zbędnej wagi.

''Top Chef" - polski odpowiednik amerykańskiego reality show, w którym szefowie kuchni rywalizują ze sobą w różnych zadaniach kulinarnych (więcej tutaj).

"Nasz Nowy Dom" (tytuł roboczy) - reality-show, który poprowadzi powracająca na wizję Katarzyna Dowbor. "Format ten dotyczy rodzin, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Często żyją w bardzo złych warunkach, które zagrażają zdrowiu i życiu. Czasami bez ciepłej wody, wychowując kilkoro dzieci swoich lub będąc rodziną zastępczą albo rodziną adopcyjną..." - mówi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew.

"Cały ten zgiełk" (tytuł roboczy) - jak informuje producent będzie to nowy serial paradokumentalny na zlecenie Telewizji Polsat. Obecnie trwają castingi.

"To nie koniec świata" - serial, który opowiada historię Pawła (Krystian Wieczorek) - warszawskiego playboya, który po utracie pracy w stolicy przeprowadza się do odziedziczonego domku na wsi. Na miejscu dowiaduje się, ze połowę domu zajmuje Anka (Karolina Gorczyca), która właśnie uciekła sprzed ołtarza...

"2XL" - serial rozpoczyna się kiedy laborantka Agata Dec (Elżbieta Romanowska) trafia do dietetyczki (Edyta Jungowska). Jednocześnie, główna bohaterka poznaje nowego pracownika laboratorium Roberta (Piotr Stramowski), pełnego życia górala, który będzie starał się o jej serce.

To pewnie jeszcze nie koniec nowości jakie planuje Telewizja Polsat na jesień. Szykuje się walka o każdego widza, ponieważ jak wiadomo zakończyła się era analogowa. W NTC mamy dostęp do szerszej oferty programowej, a to skutkuje spadkiem oglądalności wiodących stacji TV.


Informuje: Wirtualnemedia.pl / ofeminin.pl / cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Prokop dnia 05.08.13 08:33
Zapowiada się interesująca jesień w Polsacie tej jesieni. Do tego stare i dobrze znane MBTM i GTD, znane seriale, filmy warte uwagi.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający