Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

13TH STREET I SCI-FI UNIVERSAL OD WRZEŚNIA W 16:9Drukuj

Cyfrowy Polsat
Już we wrześniu powitamy kolejne stacje w formacie panoramicznym 16:9. Będą to 2 kanały grupy Universal Networks International dostępne w Cyfrowym Polsacie - 13th Street Universal oraz Sci-Fi Universal.Wcześniej, bo 5 marca br. format z 4:3 na 16:9 zmienił Universal Channel (więcej tutaj).

13th Street Universal to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. To jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. Jest źródłem uniesień dla każdego widza, który szuka wyzwań i emocji. Tylko tutaj widzowie mogą obejrzeć najlepsze seriale i filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe. 13th Street kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach. Dostępny na pozycji 51 na liście operatora, przejdzie na nadawanie w 16:9 już 13 września.

Sci-Fi Universal to programy, w których kluczową rolę odgrywa wyobraźnia. Kanał proponuje filmy i seriale, które zainteresują widzów o szerokich horyzontach i ogromnej fantazji. Sci-Fi prowadzi widzów przez świat pełen obcych, nadnaturalnych zjawisk, aby na końcu dotrzeć do miejsca, gdzie granice zacierają się i wszystko staje się możliwe. Rzeczywistość jest pełna niewyjaśnionych zagadek, paranormalnych zdarzeń i przygód. Sci-Fi to rozrywka, która wciąga ludzi w niezwykłe sytuacje nie z tego świata, prezentując pomysły i fantazje, które inspirują i prowokują. Dostępny na pozycji 50 na liście CP. W formacie 16:9 powitamy go 18 września.


Informuje: satelitarne.tv / UNI / cyfrowypolsatnews.pl
#1 | mariusz26lat dnia 04.08.13 09:59
Czy mam rozumieć że kanał ten będzie w dekoderach zwykłej jakości czy HD?
#2 | mariusz26lat dnia 04.08.13 10:00
Pytanie nr 2
Co dzieje się z kanałem TVR gdyż od wczoraj nie chodzi (tzn jest komunikat że usługa nie dostępna)?
#3 | AR HD dnia 04.08.13 10:33
Kanał TVR od 1.08 nadaje tylko w jakości HD, pozycja 170, wersji SD nie ma. By odbierać kanał, potrzebny jest dekoder HD Uśmiech
#4 | Michal Juskowiak dnia 04.08.13 11:06
Czy mam rozumieć że kanał ten będzie w dekoderach zwykłej jakości czy HD?


Zmieni się tylko format obrazu z 4:3 na 16:9, czyli na panoramiczny. Inne parametry nadawania nie ulegną zmianie.Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający