Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

V ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA NA ŻYWO W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już w najbliższą sobotę Telewizja Polsat pokaże Kabaretobranie 2013, czyli V edycję Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej. Jak zwykle nie zabraknie wyśmienitych kabaretów oraz gwiazd. Ponadto ta edycja przyniesie dla widzów wiele niespodzianek.


W tegorocznym Kabaretobraniu - podobnie jak we wcześniejszych latach - udział wezmą największe gwiazdy rodzimej sceny kabaretowej. Do udziału zaproszono Piotra Bałtroczyka, Katarzynę Piasecką i Ryszarda Makowskiego. Wystąpią również kabarety: Nowaki, Limo, Jurki, Ciach, KS oraz Puk. Widzowie będą mieli również okazję zobaczyć fragment spektaklu teatralnego w wykonaniu Mikołaja Cieślaka, Anny Guzik i Arkadiusza Janiczka. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Kabaret Ciach.

Początek w sobotę 10 sierpnia o godzinie 20:05 tylko w Polsacie.
#1 | Prokop dnia 05.08.13 08:26
Polsat mimo sezonu ogórkowego daję radę i daje widzom nową rozrywkę. I to w najlepszym wydaniu. Bo ile można powtórek oglądać /w publicznej/, nawet najbardziej śmieszne kabarety się znudzą.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający