Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MIELEWSKI NA TT: "POŚREDNIK WYŁĄCZYŁ SATELITĘ"Drukuj

Polsat Sport (HD)
Do niespodziewanego zajścia doszło wczoraj podczas transmisji z siatkarskiego meczu kobiet Rosja - Polska, który rozgrywany był w ramach turnieju World Grand Prix. W ostatnim 5. secie doszło do ... wyłączenia sygnału, ponieważ mecz trwał zbyt długo przez awarię świateł, która miała miejsce wcześniej. Do zajścia odniósł się Jerzy Mielewski na portalu Twitter.


"My jesteśmy odbiorcą sygnału, nadawcą jest ktoś inny i to on odpowiada za jego dostarczenie... Obowiązkiem nadawcy jest zamówić satelitę na określony czas. Niespodziewana przerwa spowodowała, że pośrednik wyłączył satelitę... W tv takie rzeczy się zdarzają, to tylko technika. Pozostaje powiedzieć...przepraszamy.." - napisał dziennikarz Polsatu Sport na Twitterze (konto dostępne tutaj).

Widzowie nie mogli obejrzeć piątego decydującego seta. Niestety Polki przegrały tie-break i w całym meczu poczuły gorycz porażki 2:3.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający