Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LE: MECZE POLSKICH DRUŻYN NA SPORTOWYCH ANTENACH GRUPY POLSATDrukuj

Polsat Sport (HD)
Czwartkowe spotkania rewanżowe dwóch polskich drużyn zmagających się w el. do Ligi Europejskiej, widzowie zobaczą na sportowych antenach Polsatu. Kibice Lecha Poznań będą trzymać kciuki za swoją drużynę, oglądając transmisję na kanale Polsat Sport Extra, natomiast fani Śląska Wrocław będą emocjonować się oglądając bardziej dostępny Polsat Sport.


Przypomnijmy wyniki w pierwszych spotkaniach III rundy:
Lech Poznań przegrał niespodziewanie na Litwie z miejscowym Żalgirisem Wilno. Klub z Poznania niestety nie pokazał w pełni swoich umiejętności, a mecz nie należał do tych na najwyższym poziomie. W efekcie Kolejorz przegrał 0:1. Pocieszeniem dla podopiecznych Mariusza Rumaka może być to, że czwartkowy rewanż odbędzie się właśnie w Poznaniu.

Śląsk Wrocław wygrał z zespołem Club Brugge 1:0. Spotkanie toczyło się na stadionie we Wrocławiu. Śląsk grał dobrą piłkę (więcej piszemy tutaj). Czego możemy się spodziewać w rewanżu? Przede wszystkim dobrego widowiska. WKS ma dużą szansę wygrać, a przynajmniej utrzymać korzystny wynik co skutkowałoby IV rundę kwalifikacji do LE.

Czwartkowy plan transmisji:
Godz. 18:55 - mecz rewanżowy Lech Poznań - Żalgiris Wilno (Polsat Sport Extra/HD)
Godz. 19:55 - studio przed meczem Club Brugge - Śląsk Wrocław (Polsat Sport/HD)
Godz. 20:45 - mecz rewanżowy Club Brugge - Śląsk Wrocław (Polsat Sport/HD)
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający