Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PROKURATURA: CP NIE NARUSZYŁ PRAWA, TRANSMITUJĄC MECZE POLAKÓW W PPVDrukuj

PPV CP
Prokuratura uznała, że Cyfrowy Polsat nie naruszył prawa, oferując w systemie pey-per-view dostęp do meczów reprezentacji Polski z drużyną Czarnogóry 7 września 2012 r. i Mołdawii 11 września 2012 r. w ramach rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej.


CZARNOGÓRA-POLSKA JEDNAK W PPV. RETRANSMISJE W POLSACIE I PS

Postanowieniem Prokuratury Rejonowej Warszawa - Praga Północ dochodzenie wszczęte na podstawie zawiadomienia Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 6 marca 2013 r. zostało umorzone, ponieważ stwierdzono brak ustawowych znamion czynu zabronionego.

EL. MŚ: DRUGI MECZ POLAKÓW TAKŻE W PPV CP I IPLA

''Cyfrowy Polsat decyzję o zaoferowaniu abonentom dostępu do wyżej wymienionych spotkań reprezentacji Polski w piłce nożnej podjął po tym, jak do publicznej wiadomości została podana informacja, że nie będą one oferowane przez telewizję publiczną. Decyzja była pokierowana chęcią zapewnienia abonentom i polskim kibicom dostępu do ważnych dla nich meczów, a został on zrealizowany w jedynej zaproponowanej Cyfrowemu Polsatowi przez dystrybutora praw i prawnie dopuszczalnej formie – usłudze PPV'' - podaje w komunikacie Cyfrowy Polsat.

OŚWIADCZENIE CP NT. TRANSMISJI MECZÓW W PPV
#1 | Mentoris dnia 08.08.13 11:28
No i dobrze. W końcu PPV wymusił na Polsacie nadawca sygnału. Można było wybierać: albo PPV, albo nic.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający