Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT ODKRYŁ KARTY. CO ZOBACZYMY JESIENIĄ? (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Seriale "2XL", "To nie koniec świata'', w tym paradokumentalne "Ślubna gorączka" i "Czyja wina?", a także programy typu reality show ''Top Chef", "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" i "Nasz nowy dom" - to nowe pozycje w jesiennej ramówce Telewizji Polsat. Do oferty stacji powrócą również znane i lubiane propozycje, m.in "Pierwsza miłość", czy też talent show "Tylko muzyka. Must be the music".


"2XL" to obyczajowy serial, w którym głównymi bohaterkami są 31-letnia dietetyczka Laura Zabawska (Edyta Jungowska), oraz 33 letnia Agata Dec (Elżbieta Romanowska), biolog – obie z widoczną nadwagą. Serial w zabawny sposób przedstawi widzom problemy kobiet o rozmiarze XL. W serialu zobaczymy także m.in Przemysława Sadowskiego, Filipa Bobka i Piotra Polka. Producentem jest Akson Studio.

DO POLSATU POWRACA "PIERWSZA MIŁOŚĆ". JAKIE NOWOŚCI?

Następną obyczajową produkcją jest serial "To nie koniec świata", czyli historia Pawła (Krystian Wieczorek) - warszawskiego playboya, który po utracie pracy w stolicy przeprowadza się do odziedziczonego domku na wsi. Na miejscu dowiaduje się, ze połowę domu zajmuje Anka (Karolina Gorczyca), która właśnie uciekła sprzed ołtarza... Anna Szostakowska (Karolina Gorczyca) to Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Świetna rehabilitantka i pełna pasji trenerka drużyny piłkarskiej juniorów. Kocha pracę z dziećmi i życie w Białej Podlaskiej. Jest uparta, ma twarde zasady moralne, a w prowadzenie drużyny wkłada całe serce. Docenił to lokalny burmistrz, który dał jej szansę i zatrudnił dziewczynę w klubie. Anna mieszka razem z ojcem – Kazimierzem (Artur Dziurman) – w domu, który odziedziczyła po babci. Gdy ją poznajemy ma wyjść za Janusza - młodego weterynarza. Do ślubu jednak nie dochodzi. Dziewczyna porzuca narzeczonego przed ołtarzem i ucieka z kościoła. Tej samej nocy poznaje przypadkiem Pawła Anuszkiewicza. Serial wyprodukowało Aktiv Media


Karolina Gorczyca czyli serialowa Anka/ Foto: Mikołaj Tym / Aktiv Media


Paradokumentalne seriale "Ślubna gorączka" i "Czyja wina?" - to kolejne pozycje w ofercie stacji. Pierwszy z nich przedstawia historię par, które zdecydowały się na zawarcie związku małżeńskiego. W każdym odcinku obserwujemy perypetie, związane z przedślubnymi przygotowaniami - od momentu poznania do ceremonii ślubnej. Producentem jest firma Content Rozwiązania Kreatywne. W produkcji o tytule "Czyja to wina" prezentowane będą kontrowersyjne sprawy sądowe. W każdym odcinku prowadzący rozprawę sędzia rozpatrzy trzy różne sprawy, o oddzielnej tematyce. W sprawach sędziować będą Małgorzata Sobol i Janusz Cichoń. Producentem jest firma Tako Media.

NOWE ODCINKI KIEPSKICH OD 4 WRZEŚNIA W POLSACIE

''Top Chef" - polski odpowiednik amerykańskiego reality show, w którym szefowie kuchni rywalizują ze sobą w różnych zadaniach kulinarnych. W programie udział weźmie 14 kucharzy. W jury zasiądą: Wojciech Modest Amaro, Joseph Seelesto, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz. Prowadzącym program jest zawodowy kucharz Grzegorz Łapanowski. Nagrodą główną jest 100 tys. złotych.

"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" obnaży całą prawdę o otyłości i pokaże jak z nią walczyć by schudnąć. Od stycznia bieżącego roku kamery towarzyszą zmaganiom sześciu osób, które postanowiły zmienić siebie. Dla wielu z nich to często ostatni moment, by wręcz uratować swoje zdrowie i życie. Program poprowadzi Konrad Gaca.

"Nasz nowy dom" to reality-show prowadzone przez Katarzynę Dowbor. Ekipa remontowa pod kierunkiem architekta Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby w ciągu pięciu dni w taki sposób przebuduje lokale, aby trudne warunki mieszkaniowe stały się bardziej przyjazne. W programie weźmie udział 10 rodzin, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Wszystkie rodziny pokazane w programie mieszkają w bardzo złych warunkach, które zagrażają zdrowiu i życiu.

W ramówce kanału zobaczymy także nowe odcinki seriali "Hotel52", "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Dlaczego ja?", ''Malanowski i partnerzy'', "Zdrady", "Trudne sprawy". A także nowe edycje "Tylko muzyka. Must be the music" i ''Tylko taniec. Got to Dance". Nie zabraknie także relacji sportowych. Telewizja Polsat na otwartej antenie pokaże Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet i mężczyzn, zawody Formuły 1 i galę MMA Attack.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający