Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WGP: POLKI POWALCZĄ O ZWYCIĘSTWO W CHINACH - TRANSMISJA W PSDrukuj

Polsat Sport (HD)
Po ostatnich meczach Polek w WGP nie mamy wątpliwości - "złotka" nie są w formie. Dotychczas wygrały tylko 1 mecz i to przed własną publicznością, co potwierdza ich słabą dyspozycję. Czy w Chinach uda im się wygrać? Transmisje od piątku w Polsacie Sport.


Pięć z sześciu meczów rozegranych w tegorocznej edycji World Grand Prix Polki przegrały. O ile podczas turnieju w Brazylii na tle zdecydowanie silniejszych rywalek Polki prezentowały się przyzwoicie, o tyle mecze w Płocku pokazały, że uciekają nam nie tylko zespoły z najwyższej światowej półki. Najlepiej wypadła oczywiście Katarzyna Skowrońska-Dolata, która pokazała, że nie ustępuje światowej czołówce zawodniczek.

Turniej w Chinach to dla Polski mecze z Serbią, Chinami i Argentyną. Uda się wygrać jakiś mecz? Nasz zespół musi pokazać, że nie odpuszcza żadnego spotkania i powalczy o każdy set oraz punkt.

Transmisje WGP na sportowych antenach Grupy Polsat.

Plan transmisji spotkań Polek w Polsacie Sport/HD:
16 sierpnia - Serbia - Polska - godz. 10:00
17 sierpnia - Chiny - Polska - godz. 13:30
18 sierpnia - Polska - Argentyna - godz. 10:00


Informuje: Polsat Sport/cyfrowypolsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający